Bu konuyu okuyanlar

Lise BAŞLANGIÇÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Liseye yeni geçicem bir anadolu lisesi kazandım fakat kayıt tarihlerini kaçırdım. Şuan okulda benim sınıfım numaram vesaire bunlar belirlimidir yoksa illa kayıt mı olmam gerekir ve kayıt için açılmasını beklicem ne yapıcam ACİLLLL YARDIM EDİN 5 GÜN SONRA OKUL AÇILCAK

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Okula gidip başmüdür yardımcısı veya müdür ile görüşün olmaz derlersede bastırın işinizi hallettirin.

Lise BAŞLANGIÇÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Okula gidip başmüdür yardımcısı veya müdür ile görüşün olmaz derlersede bastırın işinizi hallettirin.
cevapladığın için teşekkür ederim okul şuan kapalı bayram olduundan ilk günümün kayıt işlemleriyle geçmesini istemiyorum liseye ilk defa gidicem bihayli heyecan var tanışma günümde kayıt işlemleriyle uğraşcam :( çok üzülüyorum

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Müdüre gidin olmazsa velilerinizle birlikte gidin halledin saçmalamaya başlarsa direk milli eğitim bakanlığına şikayet edin otırsub yerine öyle bir hakkı olamaz işi ne ise yapmak zorunda.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
cevapladığın için teşekkür ederim okul şuan kapalı bayram olduundan ilk günümün kayıt işlemleriyle geçmesini istemiyorum liseye ilk defa gidicem bihayli heyecan var tanışma günümde kayıt işlemleriyle uğraşcam :( çok üzülüyorum

Birşey olmaz tanışmak için daha çok zamanınız olucak o yüzden sıkıntı olmaz siz kazandınız sonuçta.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Müdüre gidin olmazsa velilerinizle birlikte gidin halledin saçmalamaya başlarsa direk milli eğitim bakanlığına şikayet edin otırsub yerine öyle bir hakkı olamaz işi ne ise yapmak zorunda.

İlçe milli eğitim bakanlığına gitsinler müdürle çözemezlerse ve büyük ihtimal müdür okula yardım adında para isteyecektir sakın vermeyin.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Kayıt tarihi kaçtıysa sıkıntı müdüre sormak lazım

Lise BAŞLANGIÇÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yok bir fiyat söylemiyorlar yada okulumuzun şuna ihtiyacı var gibi o parayı sizden almayanhakkı yok yardımcı olmazsa ilçe milli eğitime gidin hemen halledin.
çok teşekkürler peki son birşey sorcam ben otomatik olarak o okulda gözüküyorum peki kkayıt yaptırmadım ama sınıfım felan bellimidir ?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bir kere kayıt tarihi geçtiyse okula gidemezsin. Özele gidersin anca. Her ay okul kontenjanda oynamalar olur yani her ay tercih yapılıp okul değiştirebilirsin. Sen şuan açıkta kaldın. Gidemezsin devlet okuluna. Senin yerine yedeklerden birinin kaydını almışlardır büyük ihtimalle. Eğer bir ay sonra da anca okulda boş yer varsa gelebilirsin. Tabi senden yüksek puanlı biride orayı istiyorsa öncelik onun

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Kayıtlar otomatik yapılıyor diye biliyorum çünkü benimki öyle oldu.

Lise BAŞLANGIÇÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir kere kayıt tarihi geçtiyse okula gidemezsin. Özele gidersin anca. Her ay okul kontenjanda oynamalar olur yani her ay tercih yapılıp okul değiştirebilirsin. Sen şuan açıkta kaldın. Gidemezsin devlet okuluna. Senin yerine yedeklerden birinin kaydını almışlardır büyük ihtimalle. Eğer bir ay sonra da anca okulda boş yer varsa gelebilirsin. Tabi senden yüksek puanlı biride orayı istiyorsa öncelik onun
Çok saçma diğil mi ? ben o okulu kazandım otomatik olarak oraya aktarıldım ve 3.nakilde kazandım ben bunu

Son düzenleme:

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Allah kolaylık versin kardeşim ne diyim çok berbat bir ortamdır lise o 4 yıl çok zor geçecek ergenlerle dolu bir ortam düşün ne demek istediğimi anlarsın ben tam 10 yıl önce başlamıştım liseye düşün bir de sizin nesil daha beter ben nasıl bu kadar şikayet ediyorsam bir de sizin ortamı düşünemiyorum geçmiş olsun

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle selamlar :) Teog sistemi geldiğinde otomatik kayıt sistemi'de geldi.Teog'un ilk öğrencisiydik :) bizde okulun kapısında ismin'e bakıyordum zaten orada sınıfın,numaran yazıyor daha sonra müdür yardımcısı veya müdür'ün odasına gidiyorsun senin o okulda okuduğuna dair bir kağıt imzalatıyor ders seçimi ve bu kadar :).Bu arada 4 yıl kolay gelsin :)
Not:Kayıt tarihi geçti diye biliyorum ya kazandığın lise'desin ya da evine en yakın lise

Son mesajlar