Yardım Lisede öğretmen tarafından okuldan atılma tehdidi

Bu konuyu okuyanlar

frat4414

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar 11 sınıf a gidiyorum (özel okuldayım) uzatmadan gireyim; sınıfımda sürekli bir sohbet dersi bölme var bende buna acayip sinirleniyorum ve dersi bölen 2 kızı sürekli uyarıyorum bazen sözlü dalaşa giriyoruz kız tenefüste sınıf hocamıza şikayete gidiyor haksız olduğu halde haklı çıkıyor işte (bende fazla hocalarla muhattap olmuyorum dersteki hocalarda diyor kız bozuk diye) kızdan 3 arkadaşı hariç tüm sınıf rahatsız sonra sınıf hocam geldi dediki kıza sürekli bulaşıyormussunuz dedi sonra direk beni gösterdi dediki kız okuldan ayrılmak istiyor o ayrılırsa sende okuldan atılırsın müdürle konuştum dedi (daha önceden suçum yok) okulda disiplinli bir okul böyle bir şey mümkünmü hep suçlu hem güçlü oluyor anlamadım gitti bi yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ara 3 gün sonra veli toplantısı varmış velime söyleyecekmis ne yapmam lazım

Skellige

☕👨‍💻
Reaksiyon puanı
2,972
Pis Yedili diye grup varmı sizde? O kızın babası çok zengin olabilir. 🤔

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,329
Merhaba arkadaşlar 11 sınıf a gidiyorum (özel okuldayım) uzatmadan gireyim; sınıfımda sürekli bir sohbet dersi bölme var bende buna acayip sinirleniyorum ve dersi bölen 2 kızı sürekli uyarıyorum bazen sözlü dalaşa giriyoruz kız tenefüste sınıf hocamıza şikayete gidiyor haksız olduğu halde haklı çıkıyor işte (bende fazla hocalarla muhattap olmuyorum dersteki hocalarda diyor kız bozuk diye) kızdan 3 arkadaşı hariç tüm sınıf rahatsız sonra sınıf hocam geldi dediki kıza sürekli bulaşıyormussunuz dedi sonra direk beni gösterdi dediki kız okuldan ayrılmak istiyor o ayrılırsa sende okuldan atılırsın müdürle konuştum dedi (daha önceden suçum yok) okulda disiplinli bir okul böyle bir şey mümkünmü hep suçlu hem güçlü oluyor anlamadım gitti bi yardım edin

Eğer Kız Zengin Bebesi İse Halk Dilinde Böyle Davranmaları Çok Normal Çünkü Özel Okulların Ve Dershanelerin Anladigi Tek Dil Para.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
463
Arkadaşların dediği gibi kız ailesine haber verdiyse ve ailesi de zenginse kızını o okuldan alır seni de atabilir. Fakat sen ailene söyle. Bu tarz durumlarda her zaman suçlu sen olursun. En azından ailene söylersen haksız olarak atsalar bile en azından için rahat olur. Geç olmadan ailene söyle

Elvin.

Naber müdür
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,150

Parası varsa senin benim gibileri sakız gibi çiğner atar. Git yarın kızdan ve öğretmenlerden özür dile kızada pek karışma.

frat4414

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşların dediği gibi kız ailesine haber verdiyse ve ailesi de zenginse kızını o okuldan alır seni de atabilir. Fakat sen ailene söyle. Bu tarz durumlarda her zaman suçlu sen olursun. En azından ailene söylersen haksız olarak atsalar bile en azından için rahat olur. Geç olmadan ailene söy

Parası varsa senin benim gibileri sakız gibi çiğner atar. Git yarın kızdan ve öğretmenlerden özür dile kızada pek karışma.
Çoğunluk özür dile dedi yarın bakayım duruma

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,329
Çoğunluk özür dile dedi yarın bakayım duruma
Açıkcası Zeki Bir Arkadaşssan Ve Kendine'de Güveniyorsan Devlet Okullarında Yine Bir Yerlere Gelirsin. Bu Gözler Çobanlık Yapıp İlk Binlere Girenleri De Gördü Elinde Herşey Olup Serseri Olanı Da...

Senin Yerinde Olsaydım. İsterse Katrilyonluk Zengin Olsunlar Ben Kendi Doğrumdan Dönmezdim Sonuçta Seni Öldürecek Değiller. En Kötü Devlet Okuluna Gider Orda Çalışıp Tırmanmaya Devam Ederdim. Tabi Ben Olsam Böyle Yapardım Sen Böyle Yap Diyemem :sweatsmile:

Krbiik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bana göre devlet okulu yani ortamı iyi öğretmenler iyi benim arkamda öyle bi kız var sıramın konuşunca konuşma diyom arkamı dönünce dönme diyo öğretmene söyledim oda beni söyledi öğretmen beni destekledi :D (Zeki olduğum için bi yandan)

frat4414

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Açıkcası Zeki Bir Arkadaşssan Ve Kendine'de Güveniyorsan Devlet Okullarında Yine Bir Yerlere Gelirsin. Bu Gözler Çobanlık Yapıp İlk Binlere Girenleri De Gördü Elinde Herşey Olup Serseri Olanı Da...

Senin Yerinde Olsaydım. İsterse Katrilyonluk Zengin Olsunlar Ben Kendi Doğrumdan Dönmezdim Sonuçta Seni Öldürecek Değiller. En Kötü Devlet Okuluna Gider Orda Çalışıp Tırmanmaya Devam Ederdim. Tabi Ben Olsam Böyle Yapardım Sen Böyle Yap Diyemem :sweatsmile:
Notlarım yüksek deneme ortalamalarınım iyi kafama koyduğum şeyi yapabiliyorum ama parası olan 1 adım önde

Bana göre devlet okulu yani ortamı iyi öğretmenler iyi benim arkamda öyle bi kız var sıramın konuşunca konuşma diyom arkamı dönünce dönme diyo öğretmene söyledim oda beni söyledi öğretmen beni destekledi :D (Zeki olduğum için bi yandan)
Benim hikâyede bunun aynısı ama dersime giren hocaların %95 i beni destekliyor sınıf hocam hariç kadın erkek düşmanı gibi

frat4414

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
suyuna git kızın sevmeye çalış düzelir görmezden gel yada.
Hocam ders dışında aram neredeyse 0 ara sıra matematik sorusu soruyor anlatıyorum onun dışında aramız berbat

Beyler söylemeyi unuttum bu ara bursluyum derken gazi çocuğuyum devletin verdiği kontenjan ile okula gidiyorum

Son düzenleme:

nixc0r

😎
Reaksiyon puanı
11,391
Aynısı başıma geldiğinde sessizce arkamı dönüp bıdı bıdı yapma diyorum ve tekrar dönüp çığlıklarını dinliyorum çok buluşmayın umursamayın

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Böyle şeyleri takarak liseyi okuyamazsın ben bulunduğum şehrin en iyi liselerinden birinde okudum orda bile konuşan en az 3-4 kişi oluyor bunları şikayet ederek karışarak tek başarabileceğin şey insanlarla hocalarla aranı bozmak şikayet hiçbir işe yaramaz tahammül etmen lazım çünkü büyük ihtimal gideceğin okul da aynıdır ve orası devlet okulu diye senle daha az ilgilenirler

frat4414

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Böyle şeyleri takarak liseyi okuyamazsın ben bulunduğum şehrin en iyi liselerinden birinde okudum orda bile konuşan en az 3-4 kişi oluyor bunları şikayet ederek karışarak tek başarabileceğin şey insanlarla hocalarla aranı bozmak şikayet hiçbir işe yaramaz tahammül etmen lazım çünkü büyük ihtimal gideceğin okul da aynıdır ve orası devlet okulu diye senle daha az ilgilenirler
Haklısın reis dayanamıyorum artık yan sınıfta çıt ses çıkmıyor bizim sınıf ise dingonun ahırı derste ayağa kalkıp babasının malı gibi gezenden tut dersten kaçana kadar

mEccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Haklısın reis dayanamıyorum artık yan sınıfta çıt ses çıkmıyor bizim sınıf ise dingonun ahırı derste ayağa kalkıp babasının malı gibi gezenden tut dersten kaçana kadar
Ortaokulda kolejdeydim ve şehrin en köyü kolejlerindendi ailem sırf tanıdık ve ev yakın diye gönderiyordu çocuk bi ara baya kalkıp hocayı vurdu kavga ettiler olan hocaya oldu yani para veren her zaman haklıdır kolejlerde o yüzden çok takma hocalar iyiyse elinden geldiğince yararlanmaya çalış unutma ki 1.5 sene sonra hiçbirini görmeyeceksin bile

Zaten çalışmaya istekliysen gerçekten hocalar seni fark ediyor burslu da olsan paralı da olsan senle ayrı ilgilenmeye başlıyor ben sınıfın en başarılarındandım hocalar baya hergün bana ders soru çözümü falan ayarlıyordu 2-3 tane hoca ayrı ayrı rehberlik yapıyordu