Lisede hoşlanılan bir kıza açılmak

Bu konuyu okuyanlar

bulentaktepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sana bir ağbi tavsiyesi.aynı ortamdaysan vazgec sonra kabul etmez başka birşey söyler rezil olursun.benim başıma geldi tavsiye etmem.karşındaki de senden hoşlandıysa açılmana saçılmana gerek yok.herşey kendiliğinden gelişir.öyle sakın benimle çıkarmısın falan kelimelerde kullanma ;)
Çok haklı aynı ortamdaysanız ben yapma derim.Bir de Allah korusun ayrılmak zorunda kalırsanız yine tüm sene birbirinizin yüzünüze bakıcaksınız hergün.Ama açılıcam diyorsan hemen yapma ilk arkadaşça konuş birbirinizi iyice tanıyın sonra söyle.Umarım mutlu olursunuz :)

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Çok haklı aynı ortamdaysanız ben yapma derim.Bir de Allah korusun ayrılmak zorunda kalırsanız yine tüm sene birbirinizin yüzünüze bakıcaksınız hergün.Ama açılıcam diyorsan hemen yapma ilk arkadaşça konuş birbirinizi iyice tanıyın sonra söyle.Umarım mutlu olursunuz :)
Benim lisede başıma geldi.ön sırada oturan kiz beni baştan cikardi.sonra mektup kağıtla falan teklif edince beni arkadaş olarak gördüğüñü söyleyince şok oldum.yanimda oturan arkadaş bile benden uzaklaştı. Yıllar geçtiği halde yasadigim bu şoku atlatamiyorum.daha kimseye kolay kolay acilamiyorum.ve benzerini komşu kızıyla yaşamıştım. O bana teklif etmek için ne bekliyorsun demişti.yani ben isteyemedim ama o bana numarasini vermisti :D

Reaksiyon puanı
119
Kızla eğlenceli vakit geçirerek yakın arkadaş olabilir belki senden hoşlanabilir ama bunun olması yarı yarıya bi şans, eğer seni arkadaş olarak görüyorsa hala eninde sonunda sen mutsuz olursun yine

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bugün açılmaya karar verdim çıkışta yakaladım tam birşeyler diyeceğim arkadaşı geldi öyle dikildi bende yanlışlık oldu falan diye gittim yani açılamadım :mad::mad::(:(

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Artık pazartesi ye kaldı.
--- Gönderi Güncellendi --

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bugün açılmaya karar verdim çıkışta yakaladım tam birşeyler diyeceğim arkadaşı geldi öyle dikildi bende yanlışlık oldu falan diye gittim yani açılamadım :mad::mad::(:(
sesli güldüm :D belki normal arkadaşı yada akrabası falandır.ama sevgilisi ise iyi yırtdın

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Meslek lisesi kadar mağdur lise yok yahu
--- Gönderi Güncellendi ---
En azından şanslısın sen
Sana önerim kızı iyice bir tanı takip et arkadaşı ol güvenini kazan az bi romantik ol gerisi çorap söküğü gibi gelir

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Meslek lisesi kadar mağdur lise yok yahu
En azından şanslısın sen
Sana önerim kızı iyice bir tanı takip et arkadaşı ol güvenini kazan az bi romantik ol gerisi çorap söküğü gibi gelir
İnşallah başarabilirsem

Emrhanclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sanırım yanlış anlaşıldı arkadaşı kızdı sadece açılırken yalnız kalmak istediğimden açılmadım :)

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
ah be neler olmuş arkadaş şu an üni 2ye gidiyor inşallah sevdiğini bulmuştur :)