Lisede Boy Uzaması

Bu konuyu okuyanlar

Imanbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hepinize selamlar
Sizlere kardeşiniz olarak boyum hakkında sorular soracağım çünkü çok kafama takıyorum. Liseye kadar boyum 170'e geldi. Sorum şudur ki liseden sonra boyunuz uzadı mı?
Uzadıysa ne kadar uzadı?
Benim boyum ne kadar uzar?

Anne boyu: 165
Baba boyu:170

Dayılarım uzundur dayılarıma çektiğim söylenir. Hepinize iyi akşamlar şimdiden teşekkürler.

Haliltg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anne boyu 1.65 baba boyu 1.73 benim boyum 1.80
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepinize selamlar
Sizlere kardeşiniz olarak boyum hakkında sorular soracağım çünkü çok kafama takıyorum. Liseye kadar boyum 170'e geldi. Sorum şudur ki liseden sonra boyunuz uzadı mı?
Uzadıysa ne kadar uzadı?
Benim boyum ne kadar uzar?

Anne boyu: 165
Baba boyu:170

Dayılarım uzundur dayılarıma çektiğim söylenir. Hepinize iyi akşamlar şimdiden teşekkürler.
Boyun uzar lise kacdasin 2den sonra artış oluyo

BTHNBLR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Erkeklerde boy uzaması 20 yaşına kadar devam edebilir. Tabi bu demek değil ki 20 yaşında kadar sürekli uzayacaksın. Uzamanı desteklemek için yaptığın haraketler ve aldığın besinler önemli. Bir de postürünü düzeltince bile yaş farketmeksizin 3-4 cm hatta bazen daha fazla bile boy uzayabiliyor.

Imanbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kardeşim yolun uzun senin boy 1.80i bulur bulmasını istiyorusan sağlıklı beslen cips vs bırak tavsiyem.
Teşekkürler.
Erkeklerde boy uzaması 20 yaşına kadar devam edebilir. Tabi bu demek değil ki 20 yaşında kadar sürekli uzayacaksın. Uzamanı desteklemek için yaptığın haraketler ve aldığın besinler önemli. Bir de postürünü düzeltince bile yaş farketmeksizin 3-4 cm hatta bazen daha fazla bile boy uzayabiliyor.
Postürüm iyi ama uyku düzenim maalesef yok malum korona'dan dolayı uyku düzenim yok oldu.