Soru Linkteki sata ssd lerden hangisi alınır yada bu fiyatlarda öneriniz varmı?

Bu konuyu okuyanlar

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Tam bütçenizi bilmiyorum ancak 750 - 1000 TL arasında olduğunu varsayarsak, o bütçe aralığında Sandisk - WD - Kingston - Samsung - Crucial SSD,ler varken linklerini verdiğiniz markaları seçmezdim, ancak ikisi arasından bir seçim yapacak olsam Pny markasını seçerdim.

İsmail Adil Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Tam bütçenizi bilmiyorum ancak 750 - 1000 TL arasında olduğunu varsayarsak, o bütçe aralığında Sandisk - WD - Kingston - Samsung - Crucial SSD,ler varken linklerini verdiğiniz markaları seçmezdim, ancak ikisi arasından bir seçim yapacak olsam Pny markasını seçerdim.
Merhaba cevabınız icin teşekkürler dediğiniz gibi wd ve kingstona baktım ancak çoğu forum sayfasında kronik sorunlu diyorlar sizin önerdiginiz bir model varmı

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba cevabınız icin teşekkürler dediğiniz gibi wd ve kingstona baktım ancak çoğu forum sayfasında kronik sorunlu diyorlar sizin önerdiginiz bir model varmı
Marka olarak ilk önce Samsung 870 Evo diyecektim ancak dünden bugüne fiyatlar artmış, bu nedenle Crucial SSD önerebilirim, model olarak ise hepsiburada,dan alacaksınız Crucial BX500 500GB SSD 550-500 3D Nand Sata 2.5 CT500BX500SSD1 öneririm.

Son mesajlar