Lincoln Galatasaray'da

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Galatasaray camiasının merakla beklediği Lincoln transferinde mutlu sona ulaşıldı. Bir süre önce yıldız futbolcu ile kesin anlaşma sağlayan sarı-kırmızılılar, kulübü Schalke ile de bonservis problemini çözdü. Brezilyalı futbolcu yeni sezonda Galatasaray forması giyecek.

15683.jpg

http://www.ntvspor.net/Pages/12079.ASP

ervindomazet

Öğrenci
Camiamizi tebrik ediyorum,transferlerin devamini getirmelerini diliyorum.
Sayin baskanimiz sonunda fevkalade bir transfer yaparak, insallah taraftarin gonlunu alir :)

Greencher

Öğrenci
Troy dedi ki:
Ben nedense haen Roberto Carlos gibi bir oyuncu istiyorum :(

Bugun gazetenin birinde okudum.Fener Adriano olmazsa Henry nin yanina gitcekmis.:D Ondan sonra bakalim GS nin ne gibi misillemesi olcak.

Ya arkadaslar o degilde bizim BJK zap gibi kaldi.Nerde yildiz ?Elalem aliyo valla..

Sheythun

Asistan
Linderoth ve Lincoln'ü aldık. Sonra Antalya'dan Volkan'ı almışız. R.Carlos kadar ünlü değil ama ondan çok daha faydalı olacağı kesin. Bu arada Lincoln'ü fazla abartıyorlar, Schalke'deyken uyuz olurdum.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Linc konusunda ben de Burak gibi düşünüyorum. Öyle abartılacak bir oyuncu değil. Flash bir isim laızm bize flasssshhhhh :D

Link

Profesör
Emektar
Bugün televizyonda izledim , Galatasaray taraftarı Özhan Canayadın için büyük başkan diye tezahürat yapıyorlardı , çok uzun değil 1 ay kadar önce ise yönetim istifa sesleri yükseliyordu , futbol böyle birşey demekki , herşey günlük değerlendiriliyor.

gorqi

Öğrenci
tüm gs camiasına hayırlı olsun umarım oynayacağı süre içersinde başarkı güzterir ve takıma faydalı olur

SDN Son Haberler

Son mesajlar