Soru Lg Velvet satışta

Mustafa4161

Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. LG Türkiye, LG Velvet Turkcell ve Vodafone mağazalarında satışta diye bir bilgi paylaştı. Ama fiyat hiçbir yerde yazmıyor. Fiyat bilgisi olan var mı ? Neye göre satış yapıyorlar anlamadım.

Fakehero

Profesör
Arkadaşlar selamlar. LG Türkiye, LG Velvet Turkcell ve Vodafone mağazalarında satışta diye bir bilgi paylaştı. Ama fiyat hiçbir yerde yazmıyor. Fiyat bilgisi olan var mı ? Neye göre satış yapıyorlar anlamadım.
Fiyat bilgisini ancak mağazdan öğrenebilirsiniz. Pakete ek taksitli olarak veya peşin fiyatına paketsiz satış yapılıyordur.

Fakehero

Profesör
Sahip olduğu snapdragon 845 işlemciye sahip diğer markalara da bakmak gerekiyor. Öyle karşılaştırmadan yok kötü yok alınmaz demeyin.

Tseus

Doçent
Güzel bir amiral gemisi cihaz olmuş fakat; bu fiyatlandırma ile çok satmayacak gibi. LG G3/G4 gibisi daha kolay kolay gelmeyecek galiba :(.

Mustafa4161

Öğrenci
Güzel bir amiral gemisi cihaz olmuş fakat; bu fiyatlandırma ile çok satmayacak gibi. LG G3/G4 gibisi daha kolay kolay gelmeyecek galiba :(.
G4 kullanıcısıyım hala. Yeni telefon almak var aklımda ve bunun LG'den olmasını istiyorum ama yükset fiyatlı telefonları piyasaya sürüyorlar.