Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
PrN91v.jpg

Güney Koreli şirket olan LG'nin V serisi modelinin yeni nesli olan V30'u sonbahar ayında duruyaracağı bugünün sıcak haberlerinden. Şirketin böylesi bir tarih planını seçmesinin temel nedeninin Samsung'un yeni nesil NOTE serisinin (Note 8) yaklaşan tanıtım ve satış tarihi olmasının etkisinin çok büyük olduğu görüşü hakim.

V30 için böylesi tarih seçilmiş olmasında LG'nin ders çıkardığını söylemeden geçemeyeceğiz zira önceki V ile G serisi modellerin belirlenen tanıtım ve satış tarihleri stratejisinin etraflıca düşünülmeden yapılmış olmasının zararlarını şirket halen yaşamakta.

Galaxy Note 8'in tanıtım ve resmi satış tarihlerinin kesinleşmiş olmasıyla birlikte
V30'un 15 Eylül'de kendi ülkesinde satışa sunulacağı açıklandı.
ABD'de ise 17 Eylül'de ön sipariş açılacak olan telefonun, 28 Eylül 2017'de mağaza raflarındaki yerini alacağı açıklamanın diğer detayları arasında göze çarpıyor.

V30 hali hazırda çıkmamış olsada selefi konumuna geçecek v20 serisinden tüm kamera özelliklerinin geliştirilmiş halini devralacağı diğer bir ayrıntı olarak yansımakta.

LG V30 Hakkında Herşey İçin Tıklayınız.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
V30 Çok kritik olcak g6 nın kötü gidişatını durduramassa vay haline

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence bu sefer olacak . Diğer konularda uzun uzadıya bahsetmiştim kısacası söylüyorum , G6 da tasarımı düzelttiler V30 da da daha da iyi gözüküyor .

Donanımda G6 dan gelen geri dönüşlerle daha iyi olacaktır . S835 . Kameraların daha geniş açı olmasını bekliyorum daha doğrusu V20 deki gibi .

LG yi sevmeme nedenlerimden biri de OLED ekran kullanmaması onuda çözecekler sanırım .

Kronik sorun zaten V20 ve G6 da yoktu .

Mis gibi telefon işte . Göreceğiz .

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bakın buraya yazıyorum. Lg v30 da insanlara bekleneni veremezse. G4 ün zararınını, g5 in inanılmaz derecede başarısız satılması. G6 ise tam bir kamera anlamında rezalet olması... Üst üste bu kadarı olamaz.
V30 ya biraz olsada serinleticek lg yi yada lg cidden telefon pazarında batmaya oynayacak.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İnşallah bir firma Note'a gerçek bir rakip çıkarabilir ve bu da inşallah V30 olur. Malumunuz diğerlerinden pek bi hayır gelecek gibi gözükmüyor.

erc4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
telefonda yok yok. akıllanmışlardır umarım. kronik hata ve işlemcide hata olmasa sıkıntısız telefona benziyor

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Fiyatı uygun olmazsa şahsen almam ben. En çok 3500 falan olmalı. Note 8 fiyatına çıkarsa zaten ona para koyacağıma note 8 alırım.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Eğer ki buda Note 8 gibi olmazsa ve ya olup fiyatı Note 8 ile aynı olursa gerçekten sıkıntı yaşarlar kendi topuklarına yine sıkarlar

FurkanKKK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
900,1000 dolara satışa çıkarsa iyi bir telefon olduğu belli olur.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
900,1000 dolara satışa çıkarsa iyi bir telefon olduğu belli olur.

Öyle bir fiyatla çıkış yapmaları çok çok uçuk bir rakam olur LG adına, öte yandan cihaz kalitesi etiket fiyatıyla ölçülemez hele ki bu LG markası ise.

Öyle bir etiketle çıkış fiyatı belirlerlerse 1 veya en fazla 2 ay sonra 500-650 Dolar aralığına hızlı geçiş yaparlar.

FurkanKKK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öyle bir fiyatla çıkış yapmaları çok çok uçuk bir rakam olur LG adına, öte yandan cihaz kalitesi etiket fiyatıyla ölçülemez hele ki bu LG markası ise.

Öyle bir etiketle çıkış fiyatı belirlerlerse 1 veya en fazla 2 ay sonra 500-650 Dolar aralığına hızlı geçiş yaparlar.
Evet LG o kadar yüksek fiyat ile çıkarmaz ama insanlar çok değer kaybeden bir şeyi neden alsın.
V30 mu alayım S9 mu karar veremedim. LGnin G serisi V serisinden kötü oluyor ve root atmaya da izin vermiyor. Sence V30 mu S9 mu? Fikrini söylersen sevinirim

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Evet LG o kadar yüksek fiyat ile çıkarmaz ama insanlar çok değer kaybeden bir şeyi neden alsın.
V30 mu alayım S9 mu karar veremedim. LGnin G serisi V serisinden kötü oluyor ve root atmaya da izin vermiyor. Sence V30 mu S9 mu? Fikrini söylersen sevinirim

LG marka cihaz almaktansa aynı segmentte bulunan Samsung cihaz tercih ederim.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben tasarımını çok beğendim note8 den daha başarılı özellikle arka tarafta.Parmak izi okuyucusu olsun kameraların konumlandırılışı ve görünüşü olsun V30 daha başarılı ben ses e önem veren biriyim iphone dan V30 a geçme düşüncemin en büyük nedeni ses kalitesi ve şık tasarımı V30 dan ümitliyim sorun çıkacağını sanmıyorum hali hazırda iphone 7 kullanan biri olarak sabırsızlıkla beklediğim bi cihaz V30

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Benim en ilgi duyduğum konuyu en son görmek .