Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Aslına bakılacak olursa bu konu açma nedenim shiftdelete hem soru hem hafif bir kırgınlıktir
Kanallarınız üzerinden sosyal mecralardan bu soru sorulmasına rağmen bir cevap bulabilmiş değil
Bir çok akıllı telefonu daha piyasada satilmamasina rağmen veya sizlerin degimi ile türk topraklarında satışı yok iken tedarik edip inceleme videolarını yayınladınız ama nedeni ne ise bir
lg v30 videosu yurtdışında var olduğu halde incelemek için tedarik etmediniz bir çok kullanıcı bu konuda incelemenizi beklemektedir özellik ile de ben cunki çok detaylı bir şekilde ve kâşifle seyredilir incelemeler yapıyorsunuz
Şuan turkiyede hiç bir sitede v 30 kapsamlı incelemesi ve tedarik edilmesi söz konusu değil bunun bir nedeni varmıdır ki illaki öyle olmalı yoksa başka bir açıklaması söz konusu değildir diye düşünüyorum

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Tam aklımda ki konuya değinmişsin ben şahsım adına teşekkür ederim.Arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum iphone x note 8 iphone 8 plus huawei mate 10 pro hepsini tedarik edip incelediniz LG V30 neden tedarik edilmedi yada edilemedi neden hala elinizde değil incelemiyorsunuz ? Ülkemize geldikten sonra gider bende incelerim önemli olan gelmeden incelenip burada ve youtube kanalınızda ki üye ve abonelerinize aktarmak diye düşünüyorum umarım yetkili bir ağızdan bu konuya bi açıklama yapılır mesela @Hakkı Alkan ???

Son mesajlar