Lg v30+ fiyatları uçtu honor play alinirmi

Beyler lg v30+ 3000 tl nin uzerine cikti tam tersi bir sekilde honor play 2300 tl ye dustu sizce honor play beni 3 sene gotururmu

Sucrofe

Profesör
Döviz kuru şu sıralar durgun, biraz daha beklenir gibi. Xiaomi Pocophone F1'in fiyatı 2500 seviyesine inebilir, 23 Kasım'da 2600 TL idi.

Leand

Dekan
Honor playde fiyat yükselticektir indirim kaçtı beyler honor playin incelemesine baktım arka kamera lens kaliteli ama diyafram yüksek düşük ışık perdormansı kötü ama geriye kalan her yönden iyi bir cihaz bence kaçırmayın

Suan 2600 tl var bende ne alsam bilemedim lg alcaktim cuma gunu zam yedi
3100e çıkabiliyorsan Meizu 16 al. Aradaki 500 TL verilir. Bu fiyatlara ise PocoPhone F1 bulunursa alınır. Honor Play falan hikaye ikisinin de multimedya özellikleri amirallere göre biraz zayıf ve işlemciye oynayan cihazlar ama birisi Kirin 970 öbürü Snapdragon 845

Leand

Dekan
3100e çıkabiliyorsan Meizu 16 al. Aradaki 500 TL verilir. Bu fiyatlara ise PocoPhone F1 bulunursa alınır. Honor Play falan hikaye ikisinin de multimedya özellikleri amirallere göre biraz zayıf ve işlemciye oynayan cihazlar ama birisi Kirin 970 öbürü Snapdragon 845

Hocam play 2300 ve pocof1 2900 min bu şartlar altında honorplay alınmazmı sizce...
Gerçi çıkabilirse meizu 16 en iyisi ama çıkamıyorlar zannımca ondan önerdim

hkaplan

Üyecik
kameradan çok bir şey beklemiyorsanız. performans odaklı bir cihaz arıyorsanız fiyatına göre en iyilerden. 2300 civarlarında seyrediyor fiyatı. bence çok iyi. ayrıca kamerası da o kadar kötü değil. gündüz hiç olmazsa iyi fotoğraflar çıkabiliyor ama karanlıkta aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

Son mesajlar