Lg Q6 Wifi Kendi Kendine Açılıp Kapanma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Telefonumda belirli bir wifi ağı kendi kendine açılıp kapanıyor ama başka wifilerden bağlantı sağladığımda kesintisiz bir şekilde internet devam ediyor modemden kaynaklı değil o kesin çünkü bilgisayar tablette aynı wifi ye bağlı ve internet kesilmiyor internette de sıkıntı yok ama sanki gıcıklığına telefon o ağa girip çıkıyor telefonuda resetlemek istemiyorum çünkü lg q6 dert kovası uygulamayı kaldırdığında kasma mı dersin yoksa ana ekran durduruldu mu dersin hepsi var ama şu internete çare bulmam lazım derslerim aksıyor

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Boşuna şarj yemesin diye kapatır sabit bir ağ bulduğu zamanda açılır size bir sorun çıkartıyor mu bu?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Ayarlar kısmında kaplosuz tercihleri diye bir bölüm olması gerekiyor onun içinden wi-fi otomatik aç kapat özelliğini kapatabilirsiniz.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Ayarlar kısmında kaplosuz tercihleri diye bir bölüm olması gerekiyor onun içinden wi-fi otomatik aç kapat özelliğini kapatabilirsiniz.
Öyle bir sorun yok sadece ev ağına bağlanıyorum diğer ağlar kaydedilmemiş şekilde yani parolası girilmemiş şekilde sonra wifi artema reklamına dönüyor o wifi yi unutuyorum mobil erişim noktasını aktifleştiriyorum telefondan sonra hiç kesinti olmuyor