LG Q Stylus Plus alınırmı mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sharpdie

Üyecik
hocam 1500 fiyat bandında ki telefonların büyük bir çoğunluğu çin üreticilerinin elinde ,bir de hocam alınır alınmaz herkesin ihtiyacı farklı ve ölçütü farklıdır siz kendizine uygun olduğunu düşünüyorsanız alabilirsiniz.

M30s ya da gm9 pro
M30s 2000 tl olmasa nefis bi telefon
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 1500 fiyat bandında ki telefonların büyük bir çoğunluğu çin üreticilerinin elinde ,bir de hocam alınır alınmaz herkesin ihtiyacı farklı ve ölçütü farklıdır siz kendizine uygun olduğunu düşünüyorsanız alabilirsiniz.
Hocam birde lg nin kalemi dandik Türk telekom da satılıyor her telefonla uyumlu diyen birini görmüştüm doğrumudur
Ve LG de oyun oynanırmı

Hocam birde lg nin kalemi dandik her telefonla uyumlu diyen birini görmüştüm doğrumudur
Ve LG de oyun oynanırmı
M30s ya da gm9 pro
gm 9 pro olabilir

Hocam gm için sabıkalı falan diyorlar ses sorunu varmış

Samsung'un bu fiyat bandında olan telefonlardansa Xiaomi almak daha mantıklı ki daha iyi bir seçenek bulabileceğinizi sanmıyorum. Siz neden tercih etmiyorsunuz Çinli firmaları ?
Çinliler pislikler ama hepsi öylemidir bilemem huawei olabilir

Son düzenleme:

Sharpdie

Üyecik

Hocam birde lg nin kalemi dandik Türk telekom da satılıyor her telefonla uyumlu diyen birini görmüştüm doğrumudur
Ve LG de oyun oynanırmı
hocam öncelikle oyun çok ağır grafik oyunlarını oynatmaz ama günlük stabil işlerinizi yapar, yüksek çözünürlük kaygınız yoksa açar ama pil ve sıcaklık için ne olur bir şey diyemem. Hocam parçasını illaki bulursunuz, hiç yoktan netten bile tedarik yapabilirsiniz. Kalemli olması önemli değilse 1500 bandında Samsung A20s modeline de bakabilirsiniz.

VECTORRR

Dekan
gm 9 pro olabilir

Hocam gm için sabıkalı falan diyorlar ses sorunu varmış

Çinliler pislikler ama hepsi öylemidir bilemem huawei olabilir
Huawei de çinli marka , samsung da çinli olmasa da onlara benzeyen güney kore malı. :D
Realme 3 pro derdim bu fiyata ama o da çinli marka fakat xiaomi değil oppo yapımı.

Huawei de çinli marka , samsung da çinli olmasa da onlara benzeyen güney kore malı. :D
Realme 3 pro derdim bu fiyata ama o da çinli marka fakat xiaomi değil oppo yapımı.
Hocam malesef çok seçenek olmadığı için çinli alacağım

hocam öncelikle oyun çok ağır grafik oyunlarını oynatmaz ama günlük stabil işlerinizi yapar, yüksek çözünürlük kaygınız yoksa açar ama pil ve sıcaklık için ne olur bir şey diyemem. Hocam parçasını illaki bulursunuz, hiç yoktan netten bile tedarik yapabilirsiniz. Kalemli olması önemli değilse 1500 bandında Samsung A20s modeline de bakabilirsiniz.
Teşekkürler hocam.

Son düzenleme:
stat counter