LG Mobil yine zarar açıkladı!

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yok ne zararı yaa. Mobil alanda belki biraz sıkıntılı zamanlar yaşıyor olabilirler ama LG öyle zarar edecek bi şirket değil.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
LG dünya genelinde beyaz eşya konusunda çok başarılı bir şirket, ama mobil de başlarına ne geliyorsa kendi hataları yüzünden geliyor.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
V30 ile yüzü gülecek gibi hissediyorum lg mobilin umarım v30 sorunsuz kaliteli uzun ömürlü bir cihaz olur.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Lg su andaki konumunu hic ama hic hak etmeyen bir firma.cok daha iyi yerlerde olmasi gerekirdi.kronikleri sagolsun.(ama insallah g6’yla asmistir diyelim)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Lg’ci gelmis :)
Valla benim inancim var hala lg’den yana.sadece reklam-sosyal medya yatirimlarini duzgun,sistematik yapmasi lazim.(anlayan anladi).malini allayip pullayip sattirmasini bileceksin :))

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Birkaç Çinli firma dışında öyle zannediyorum ki 5-6 yıl sonra telefon piyasasında Samsung ve Apple'dan başka firmalar pek ayakta kalacak gibi durmuyor. Koca Nokia gitti sayılır, HTC sarsılmaya başladı, SONY'nin şaşaalı günleri çok geride kaldı. Hiç birinin eski tadı kalmadı vesselam.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Birkaç Çinli firma dışında öyle zannediyorum ki 5-6 yıl sonra telefon piyasasında Samsung ve Apple'dan başka firmalar pek ayakta kalacak gibi durmuyor. Koca Nokia gitti sayılır, HTC sarsılmaya başladı, SONY'nin şaşaalı günleri çok geride kaldı. Hiç birinin eski tadı kalmadı vesselam.
Ben e sony bu sene ekran gövde oranı muhabbetine girerse düzeltir diye düşünüyorum ben

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
LG kendine daha yeni geldi bence, seneye düzeltirler tamamen.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
LG kendine daha yeni geldi bence, seneye düzeltirler tamamen.

Satmak için sadece iyi telefon yapmak yetmiyor, aynı zamanda servis vb. altyapı hizmetin de sağlam olmalı ki insanlar sana güvenip malını alsınlar. LG'nin bu konuda karnesi oldukça zayıf.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben apple ninde ilerleyen yıllarda bu günlerini arayacağını düşünüyorum tam tersi olarak.Burda en sağlam duran samsung dünya yok olmadıkça samsunga bişey olmaz.huawei de ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlerde olacak bana göre.Lg geçmişte bu kadar sorunlu cihazlar çıkarmasına rağmen hala piyasadaysa gelecek yıllarda da piyasada olacaktır bi ivme yakalayabilirse daha da iyi yerde olacaktır.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Lg’ci gelmis :)
Valla benim inancim var hala lg’den yana.sadece reklam-sosyal medya yatirimlarini duzgun,sistematik yapmasi lazim.(anlayan anladi).malini allayip pullayip sattirmasini bileceksin :))
malı düzgün olmadıktan sonra en kral reklamı da yapsa boş

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ben apple ninde ilerleyen yıllarda bu günlerini arayacağını düşünüyorum tam tersi olarak.Burda en sağlam duran samsung dünya yok olmadıkça samsunga bişey olmaz.huawei de ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlerde olacak bana göre.Lg geçmişte bu kadar sorunlu cihazlar çıkarmasına rağmen hala piyasadaysa gelecek yıllarda da piyasada olacaktır bi ivme yakalayabilirse daha da iyi yerde olacaktır.
Nokia gibi mi olacak demek istiyorsun

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Yok daha neler.mobil piyasanin yaridan fazla karini yiyen sirket mi batacak?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Nokia da zamanında tekti hiç bişeyin garantisi yok ben üretim politikasından dolayı satış rakamlarının düşeceğini söyledim kimse batacak gibi bi kelime kullanmadı yada öyle olacağını söylemedi

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Nokia da zamanında tekti hiç bişeyin garantisi yok ben üretim politikasından dolayı satış rakamlarının düşeceğini söyledim kimse batacak gibi bi kelime kullanmadı yada öyle olacağını söylemedi

Nokia kotu gitti.symbian diretmesi yuzunden.cok yetersiz bi sistemdi.yani apple’da o derece duyarsiz kalirsa tabi de.sanmam.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Nokia kotu gitti.symbian diretmesi yuzunden.cok yetersiz bi sistemdi.yani apple’da o derece duyarsiz kalirsa tabi de.sanmam.
Apple tasarımda herkes biliyo ki 3 4 yıldır önümüze hep aynı tasarımı getirdi yeni diye iteledi bizlere.ama çerçevesiz ekranın apple kullanıcısını zorlayacağını düşünüyorum.özgünlüğünü kaybetti bi anlamda bana göre apple

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Apple tasarımda herkes biliyo ki 3 4 yıldır önümüze hep aynı tasarımı getirdi yeni diye iteledi bizlere.ama çerçevesiz ekranın apple kullanıcısını zorlayacağını düşünüyorum.özgünlüğünü kaybetti bi anlamda bana göre apple

Niye zorlasin?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
İphone kullanan biri değilsin bunu sorduğuna göre.iphone da herşeyi home tuşuyla yapıyoruz biz büyük bi alışkanlık söz konusu yani zorlamaktan kastım bu alışma sürecine değinmek istedim.

Ip se kullaniyorum.home tusunu kaldirmak,komple yok olacagi anlamina gelmiyor.assistive var.hemde tek tikla alttaki home butonu gorevini goruyor.(alt menuler hic acilmadan)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Dıyelim ki ileride apayrı bir teknoloji üretildi uzun zamandır süregelen tuşlu telefonlardan sonra bir anda dokunmatik telefonlara geçmenin ne büyük bir devrim olduğunu tahmin etsene her şey olabilir

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Sana göre durum böyledir bana göre öyle değil kişisel bi durum söz konusu
--- Gönderi Güncellendi ---
Dıyelim ki ileride apayrı bir teknoloji üretildi uzun zamandır süregelen tuşlu telefonlardan sonra bir anda dokunmatik telefonlara geçmenin ne büyük bir devrim olduğunu tahmin etsene her şey olabilir
Aynen öyle

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ip se kullaniyorum.home tusunu kaldirmak,komple yok olacagi anlamina gelmiyor.assistive var.hemde tek tikla alttaki home butonu gorevini goruyor.(alt menuler hic acilmadan)
Bence bu sene iphone x alanlar büyük hüsrana uğrayacak ekrandan parmak izi geldiğinde apple ikisinide kullanacak ve olan sadece sırf özentilik olsun diye face id diye daha lansmanda açılmayan bir teknolojiye mahkumlar

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Bence bu sene iphone x alanlar büyük hüsrana uğrayacak ekrandan parmak izi geldiğinde apple ikisinide kullanacak ve olan sadece sırf özentilik olsun diye face id diye daha lansmanda açılmayan bir teknolojiye mahkumlar

Tamam dediklerin dogru diyelim.’lansmanda acilmayan face id’ meselesi hakkinda tam ne oldugunu bilmiyorsun bence.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
işn doğrusu ne derseniz diyin yine satacak yine kıskananlar olacak .Bütün firmalar iphone ile kıyaslıyor sonucta kimse diğer telefonları kendine rakip olarak görüp onla kıyaslamıyor misal konu lg ondan bahsedelim lg kendine rakip samsung u mu görüyor sence iphone u mu ?fanboyları bile iphone a bakıyor samsung a değil,bu durum samsung içinde gecerli tabi

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
LG'nin kendini toplaması için amiral gemilerinden önce düşük bütçelerde fiyat performans oranı çok iyi cihazları çıkarması ve servisinin kötü ününü düzeltmesi gerekiyor.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
LG'nin kendini toplaması için amiral gemilerinden önce düşük bütçelerde fiyat performans oranı çok iyi cihazları çıkarması ve servisinin kötü ününü düzeltmesi gerekiyor.

Lg’deki bence en buyuk eksik reklam-pazarlama.q6 var piyasada dusuk segmentte tasarimda o fiyatta rakibi var mi?kim biliyor?