LG Led TV İçin Time Machine Özelliği Olan Hafıza Kartı Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar yakın bir zamanda lg led tv aldım. usb girişlerinden flash kartı taktığımda time machine özelliği olmayan kart hatası veriyor. yayınları kaydetmek için nasıl bir kart almam gerekiyor veyahut kartlara bir yazılım mı kurmam gerekiyor. bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Birebir denemedim. Fakat USB1 (HDD) portuna USB bellek takıp time machine uygulamasını çalıştırdığımda time machine için biçimlendireyim diye sordu. Taktığım 1TB 2.5" WD external disk idi. Teknik olarak gördüğüm time machine uygulamasında biçimlendirmek gerekiyor.

NOT : LG TV 'nin yazılımının da güncel olması gerekiyor.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar yakın bir zamanda lg led tv aldım. usb girişlerinden flash kartı taktığımda time machine özelliği olmayan kart hatası veriyor. yayınları kaydetmek için nasıl bir kart almam gerekiyor veyahut kartlara bir yazılım mı kurmam gerekiyor. bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum.

Hdd girişine harddisk takmanız gerekiyor USB bellek hafıza kartı desteklemiyor yeni denedim
yazılımıda güncellemeyi unutmayın lg sıkça yazılım güncelliyor akıllı tvlerde.
bendeki menü dvr diye geçiyor lg apps menüsünde

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
en kısa zamanda deneyeceğim, teşekkürler arkadaşlar

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende anlayamadım sanırım beceremicem tv aldık ama o özelliğini kullanamıyoruz.

fatih.soylu88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG led tvleri gelmiş geçmiş en iyi görüntü kalitesine sahip ben kullanıyorum şuanda LG yi ve cok memnunum 3d keyfi çok başka oluyor.

hastafenerli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Time Machina yı kullanabilmek için 40 GB. ve üstü USB cihazı gerekiyor. Yoksa tanımıyor. Bir de tv de biçimlendirme yapmanız gerekiyor. Ondan sonra TV de yaptığınız kaydı bilgisayarda izleyemiyorsunuz. Kayıtlar sadece TV de izleniyor. LG korsan kayıt yapılmasın diye önlem almış.