lg g7 mi mi 8 mi neden

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Emre:)

Doçent
Ben olsam mi 8 alırdım.Çünkü g7'nin bataryasından daha iyi. İkisinde de pubg akıcı oynatırsın.
 

HYÇ

Doçent
Mi 8 batarya olarak daha iyi. Kamerayı manuel kullanmayı az da olsa biliyorsanız LG G7'nin kamerası daha iyi diyebilirim fakat otomatik modda Mi 8 bir tık daha iyi olabilir. LG G7'nin ekranı, hoparlörü ve kulaklık girişi kalitesi daha iyi. Ayrıca LG G7'nin suya/toza karşı dayanıklılık sertifikası da var. İşlemci olarak pek bir fark yok, ikisi de hem oyunda hem de günlük işlerinizde memnun eder. LG G7 2800 liraya LG Türkiye garantili satılıyor, Mi 8 3500 liraya ithalatçı garantili satılıyor. İthalatçı tavsiye etmem, garanti konusunda sıkıntı yaşamanız yüksek ihtimal. Eğer 4/5 saat oyun oynamayı düşünmüyorsanız LG G7 tavsiye ederim. Uzun süreli kullanımda batarya gün içinde ikinci şarjı isteyecektir. Aradaki fiyat ve garanti farkından dolayı G7 daha mantıklı olabilir. Xiaomi pek tavsiye etmesem de bu fiyat aralığında Poco F1 modeli de var, ona da göz atabilirsiniz. Ayrıca Xiaomi'nin sıkıntılarını anlatmak çok uzun sürdüğü için biraz yoruldum, kullanıcı forumlarında/garanti servisi sitelerinde biraz gezinirseniz sizin için daha iyi olur.
 

HYÇ

Doçent
fiyat teknosada 2970 tlde şuan garanti konusunda haklısınız bende mi 8 i pilden dolayı istiyordum g7 den
Xiaomi Türkiye garantiliyse o fiyata tercih edilebilir dostum. Mi 8'in bataryası 400 mAh daha büyük. Batarya çok önemliyse Poco F1 modelinin bataryası daha iyi diye biliyorum. Genel anlamda LG G7 daha donanımlı cihaz ama batarya yönünden diğerleri tercih edilebilir.
 

Leand

Dekan
Lg g7 tokatlar hd çözünürlükte kullanılır kaliteli ois ve video performansı, panel kalitesi ile yıkar rakibini müzik kalitesi ve kasa kaliteside cabası. Sırf oyun olarak bakmamak lazım.
 

Melih B.

Asistan
Her yönden G7 derim, Mi8 olan arkadaşım bende G7'yi görüp inceledikten sonra değiştirmeye karar verdi. 400 mah'lik fark sadece kağıt üzerinde. G7 nin şarjı daha uzun gidiyor optimizasyondan dolayı. Abuk subuk çince yazılar ve garanti sıkıntısı da yok ayrıca. Ben her yönüyle memnunum anlayacağınız.
 

Obenfuhrer

Asistan
Benim tercihim G7 olurdu.
O kadar paraya verdikten sonra distribütör garantili cihaz tercih ederim. Garantisi var mı yok mu ne güven vermeyen ithalatçı garantili bir cihaz tercih etmezdim.
 

Son mesajlar

Üst