LG G7 FİYAT

Bu konuyu okuyanlar

sanenderes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g7 thinq almayı düşünüyorum fiyatı 3.5-4 bin arası eski fiyatlarına baktım 2 hafta önce 2800-3000 binmiş sizce geri düşer mi düşerse alcam biraz bekleyebilirim yoksa başka telefonlara bakayım mı

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Lg g7 thinq almayı düşünüyorum fiyatı 3.5-4 bin arası eski fiyatlarına baktım 2 hafta önce 2800-3000 binmiş sizce geri düşer mi düşerse alcam biraz bekleyebilirim yoksa başka telefonlara bakayım mı
Düşmez o fiyat siz en iyisi alternatiflere yönelin. Mi9t, a70 güzel telefonlar

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Tekrar düşmez fiyatı.

Fakatı yine de hakkettiğinden yüksek fiyata satıldığını düşünmüyorum.

Bir ara fiyatı 2800'e düştüğünden herkes ederinin o olduğunu sanıyor. 3500-3600'dü zaten olması gereken fiyat.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Hala aynı fiyatta ki ürünlerden çok daha üstün bu fiyatta ki ürünler eski işlemciler ile satılıyor.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Sahibinden gibi sitelerde ve telefoncularda daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
ishak042 nin de dediği gibi A70 ya da Mi 9 T ye yönelebilirsin,LG G7 den oldukça üstün telefonlardır.
Tavsiyem Mİ 9 T olur.

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
ishak042 nin de dediği gibi A70 ya da Mi 9 T ye yönelebilirsin,LG G7 den oldukça üstün telefonlardır.
Tavsiyem Mİ 9 T olur.
Yahu bu forumlardaki yazılım donanım konusunda bilgisiz ne konuştuğu hakkında en ufak fikri olmayan kardeşlerimiz lütfen tavsiye vermeyin insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Bu arkadaşlar mümkünse teknoloji mağazalarında da çalışmasın işini terketsin haketmediğiniz parayı kazanıyorsunuz gına geldi sizden. Araba söz konusu olsa neyin ne olduğunu herkes biliyor telefona gelince bu millet gidip asgari ücretin iki katına giriş seviyesi telefon alıyor resmen dolandırılmaktır bu.

a70 dediğin telefonda ois yok lazerfokus yok amiral gemi işlemcisi yok ekran kartı yok, bi ekranı bataryası var.
LG G7 snapdragon 845 var antutu GPU ve CPU puanlarına bi bak, lazerfokus samsungun amiral gemilerinde bile yok, kamera sensör hassasiyeti s9lar kadar olmasa da LG G7 muhteşem bir telefon.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
0 dediğin telefonda ois yok lazerfokus yok amiral gemi işlemcisi yok ekran kartı yok, bi ekranı bataryası var.
LG G7 snapdragon 845 var antutu GPU ve CPU puanlarına bi bak, lazerfokus samsungun amiral gemilerinde bile yok, kamera sensör hassasiyeti s9lar kadar olmasa da LG G7 muhteşem bir telefon.
?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Mi9 t değil de düz mi 9 dediler sanırım.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Yahu bu forumlardaki yazılım donanım konusunda bilgisiz ne konuştuğu hakkında en ufak fikri olmayan kardeşlerimiz lütfen tavsiye vermeyin insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Bu arkadaşlar mümkünse teknoloji mağazalarında da çalışmasın işini terketsin haketmediğiniz parayı kazanıyorsunuz gına geldi sizden. Araba söz konusu olsa neyin ne olduğunu herkes biliyor telefona gelince bu millet gidip asgari ücretin iki katına giriş seviyesi telefon alıyor resmen dolandırılmaktır bu.

a70 dediğin telefonda ois yok lazerfokus yok amiral gemi işlemcisi yok ekran kartı yok, bi ekranı bataryası var.
Yaptığım yorumda bahsettiğim telefonlari daha güçlü sanıyordum ve bu yüzden çok yanlış bir yorum yapmış oldum.
Arkadaşlar düzeltti zaten forumların mantığı budur herkes her şeyi bilemez,biri çok hatalı bir şey söyler diğeri düzeltir.Hic kimse her şeyi bilemez,en billgilisi bile hata yapar.