LG G6 vs SAMSUNG GALAXY NOTE FE vs XİAOMİ Mİ 6

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AnilKB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LG g6 vs Samsung galaxy note fan editions(fe) vs xiaomi mi 6

• Samsung Galaxy Note Fan Edition(FE)

Kullanılan: 8 72.7%
  • LG G6

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xiaomi mi 6

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

AnilKB

Asistan
Reaksiyon puanı
53
LG g6 vs Samsung galaxy note fe vs xiaomi mi 6
Hangisi en iyisi
2000 TL ye baska telefon önerisi de verebilirsiniz

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yazdığınız 3 telefon arasında işlemci + ram yani donanım olarak xiaomi mi 6 daha üstündür. Fakat ekran büyüklüğü olarak samsung ve lg den daha ufaktır.
Lg g6 bence eleyin neden derseniz: Lg telefonlarında genelde ekranda ghost screen (hayalet ekran) sorunu oluyor. Ayrıca 32gb hafızası var.
Samsung gelince kendim daha önce kullandım. Gerçekten güzel telefon ekranı kamerası xiaomi ve lg'den daha iyidir. Donanım olarak xiaomi'den bı tık altındadır. LG ile aynı eşdeğer donanıma sahiptir. Kalem avantajı ve kutu içeriği zenginliği olarak note fe daha iyidir. Kutudan gerekli çeviri adaptörleride veriyor samsung ve güzel kılıf çıkıyor kutudan.

Önemli olan sizin telefondan beklentiniz. Oyun mu oynucaksınız. Yoksa film izlemeyi seversiniz gibi.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Bu saatten sonra Mi 6 almak daha doğru olacaktır.

AnilKB

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Yazdığınız 3 telefon arasında işlemci + ram yani donanım olarak xiaomi mi 6 daha üstündür. Fakat ekran büyüklüğü olarak samsung ve lg den daha ufaktır.
Lg g6 bence eleyin neden derseniz: Lg telefonlarında genelde ekranda ghost screen (hayalet ekran) sorunu oluyor. Ayrıca 32gb hafızası var.
Samsung gelince kendim daha önce kullandım. Gerçekten güzel telefon ekranı kamerası xiaomi ve lg'den daha iyidir. Donanım olarak xiaomi'den bı tık altındadır. LG ile aynı eşdeğer donanıma sahiptir. Kalem avantajı ve kutu içeriği zenginliği olarak note fe daha iyidir. Kutudan gerekli çeviri adaptörleride veriyor samsung ve güzel kılıf çıkıyor kutudan.

Önemli olan sizin telefondan beklentiniz. Oyun mu oynucaksınız. Yoksa film izlemeyi seversiniz gibi.
Oncelikle çok yardımcı oldunuz bana çok saolun
Oyun oynamayı severim telefondan sosyal medayada çok gezerim ona gore olabilir
Baska telefon var mi oneriniz

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Mi6 en güçlü cihaz ,
Note Fe ekran , kalem , kamera , suya dayanıklılık , gibi bir sürü güzel özelliği var. Performans olarak Mi6'nın gerisinde ama yine de güçlü.
Lg g6 hakkında yorumum yok.

Reaksiyon puanı
5,172
Performans olarak mi6 daha yeni bir işlemci kullanıyor ancak note fe nin bir çok artısı var...
Eğer ben bir telefonu 3 4 yıl kullanırım dersen mi 6 al ama ben 2 3 yıl içinde zaten telefon değiştiririm dersen fe senin için ideal...

Not:g6 ya bulaşma

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Çok az üstüne op5t var oda bir seçenek olabilir

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
mi6 yada note fe den yana tercih yapmanız daha mantıklı olur