LG G5 Hepsiburada İndirimi

2100 TL LG G5 ALINIRMI?

• Kullanılan toplam oy
    22

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Profesör
hepsiburada.com da 2100 tl ye lg g5 alınırmı? güvenlimidir?

Merhaba, satıcı bilgisini eklerseniz daha önce alışveriş yapan arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz. Yerinizde olsam resmi hepsiburada satıcısını tercih ederdim diğer satıcılara pek güvenmiyorum ben.

orcnd

Dekan
lg g4 kullanıcısı olarak diyorum ki şu an g5 alınmaz. en az 6-7 ay beklemek lazım yeni lg modellerini almak için.
g4 de ilk üretimlerde sorunlar çıktı bunların görülmesi 6-7 ay alıyor bu yüzden beklenmeli.
bu arada cihaz 500 liradan fazla değer kaybediyor. dolayısıya fiyattan da kazançlı oluyorsun.

beklemek istemiyorum diyorsan hepsi birbirinin aynı görüntüde olan samsunglardan birini seçebilirsin.

Kaya26

Profesör
LG cihazları piyasada en çabuk değer kaybeden cihazlar. Genellikle çıktıktan bir 5-6 ay sonra f/p cihaz olarak tercih edilmeye başlanıyor.

Sercan40

Profesör
Alınmaz çünkü daha da düşecek o fiyat...Bir ay içinde 300 lira daha düşer keşke bekleseymişim dedirtir o derece yanlış fiyat politikasına sahipler firma olarak...Çıkar telefonu 2000 liradan iyi bi şekilde ilk satışını yap sonrada bir yılda 200 lira kadar düşür...Az düşür ki değerim var benim diyebil...

sdnSamet

Asistan
lg g4 kullanıcısı olarak diyorum ki şu an g5 alınmaz. en az 6-7 ay beklemek lazım yeni lg modellerini almak için.
g4 de ilk üretimlerde sorunlar çıktı bunların görülmesi 6-7 ay alıyor bu yüzden beklenmeli.
bu arada cihaz 500 liradan fazla değer kaybediyor. dolayısıya fiyattan da kazançlı oluyorsun.

beklemek istemiyorum diyorsan hepsi birbirinin aynı görüntüde olan samsunglardan birini seçebilirsin.
yok bekleyecegim teşekkürler

Lazzz

Rektör
2100'e ne ara düştü hayret doğrusu. Bu gidişle bir ay sonra 2000 bandının altına inecektir.

SDN Son Haberler

Son mesajlar