LG G4 mu ? SONY XPERIYA Z5 PREMIUM mu?

Bu konuyu okuyanlar

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
ilk once merhaba. şimdi boyle bir konu acmak istedim bir kac gundur ki kafamda soru isareti olusdu LG G4 mu ? SOMNY XPERIYA Z5 PREMIUM mu daha iyi performan acisindan ? şu telefonlarin hangisinde harici guzellik,performans ve kamera acisindan iyi (G 4 mu , Z5 mi?).

Lg g4 ün kronik sorunları var.
Misal genelde ekranın sol üst taraflarında ölü piksel olayı yaşanmakta sararmakta.
Kamerası ara ara hata vermekte gibi birçok kronik hastalığı var.

Hiç tartışmasız Z5 premium G4 ten her yönüyle kat be kat kalitelidir.

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Misal genelde ekranın sol üst taraflarında ölü piksel olayı yaşanmakta sararmakta.

simdi azerbaycanda satilan
LG G4 32Gb Plastic (H818) Dual modeli . sizce şu modelde de sorun varmi?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
simdi azerbaycanda satilan
LG G4 32Gb Plastic (H818) Dual modeli . sizce şu modelde de sorun varmi?

Onu bilemem ama Türkiyede kullanan başta abim ve bazı arkadaşlarım yine almanyada ve avusturya da kullanıpta cihazda yaşadıkları sorunlardan ötürü lg telefon mu asla diyen arkadaşlarımın söylemlerine bizzat gözlemlerime dayanarak size genel bir yargı yapabilirim.

Z5 premium ile G4 kıyas bile edilemez ben olsam hiç kuşkusuz Z5 alırdım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
G4den uzak dur Z5 premimumds çok iyi değil işlemci ısınıyor ama g4e göre daha sicili temiz bir cihaz

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Onu bilemem ama Türkiyede kullanan başta abim ve bazı arkadaşlarım yine almanyada ve avusturya da kullanıpta cihazda yaşadıkları sorunlardan ötürü lg telefon mu asla diyen arkadaşlarımın söylemlerine bizzat gözlemlerime dayanarak size genel bir yargı yapabilirim.

Z5 premium ile G4 kıyas bile edilemez ben olsam hiç kuşkusuz Z5 alırdım.
cok saolun zahmet cekdiniz yorumunuz icin saolun . yordum sizide
--- Gönderi Güncellendi ---
G4den uzak dur Z5 premimumds çok iyi değil işlemci ısınıyor ama g4e göre daha sicili temiz bir cihaz
Z5 de de mi sorun var?

Reaksiyon puanı
222
Z5 de 810 var ısınıyor lg g4 de kronik sorunlar var kamera olarak g4 daha iyi

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
g4 al bak keyfine :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Z5 premium öneririm :) yani lg g3 den yeni bir telefona geçtim ve Lg g3 batarya emen bir telefondu LG G4'ünde böyle olduğunu ve daha fazla probleminin olduğunu düşünüyorum herkes öyle diyor çünkü o yüzden Z5 premium önerimim ama o fiyatlarda size ithalatci garantili Xiaomi mi5s 64 gb önerebilirim oda çok güzel bir telefon :)

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Z5 de mi sor xiaomi markali telefon azerbaycanda hic moda deyil o yuzden almak isdemiyorum ve kendiminde hosuma gitmiyor
Z5 de mi sor xiaomi markali telefon azerbaycanda hic moda deyil o yuzden almak isdemiyorum ve kendiminde hosuma gitmiyor.
Z5 de mi sor xiaomi markali telefon azerbaycanda hic moda deyil o yuzden almak isdemiyorum ve kendiminde hosuma gitmiyor.

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
yok la g4ün tasarımı on numara kavisli bi yapısı var ona bakarsan bende iphone SE kullanıyorum

Abicim kavisli yapısı ne bileyim arka deri kapağı falan güzel olabilir de bu cihazlarda ghostscreen, anakart sorunları vs. var. Daha sorun yaşamayan duymadım yani ve güncel bir cihaz da değil artık. Aynı fiyat seviyesinde daha alınabilir cihazlar var niye G4 öneriyorsun yani, yazık adamın parasına gidip alıp pişman olursa ya :D

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Abicim kavisli yapısı ne bileyim arka deri kapağı falan güzel olabilir de bu cihazlarda ghostscreen, anakart sorunları vs. var. Daha sorun yaşamayan duymadım yani ve güncel bir cihaz da değil artık. Aynı fiyat seviyesinde daha alınabilir cihazlar var niye G4 öneriyorsun yani, yazık adamın parasına gidip alıp pişman olursa ya :D
katılıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Z5 de mi sor xiaomi markali telefon azerbaycanda hic moda deyil o yuzden almak isdemiyorum ve kendiminde hosuma gitmiyor

Z5de yeri geldiğinde çok ciddi derecelere ulaşan bir işlemci var.
G4 ise ekran anakart tarafında kronik sorunlu.
Z5 premium Z5den daha iyi dağıtacaktır ısıyı ama ne kadar ? Bilemiyorum.
Başka cihazlara yönelin. Bütçe ne kadar o bütçede orda ne telefonlar var.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
g4 al bak keyfine :D
Napıcak bu forum senle yahu :D Neyse şu saatten sonra sensizde tadı tuzu çıkmaz buraların :D
Dostum Lg g4 hiç alınmaz o topa asla girme. Z5 pre güzel hoş telefon. Fakaaat sd810 ısınır. Çok ısınır. Eğer adanaya falan gidersen güneş yerine z5pre ye sıkarlar haberin olsun :D

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
la butun g4ler sıkıntılı çıkacak değil ya al bıtane zaten fıyatıda iyi kamerası guzel tasarımı kavisli ;)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hepsi hatalı lg de biliyor ama samsung gibi delikanlı olup toplayamıyor belki samsung'un tırnağı bile olmadığı için.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
la butun g4ler sıkıntılı çıkacak değil ya al bıtane zaten fıyatıda iyi kamerası guzel tasarımı kavisli ;)
Tamam doğru diyosun kamerası güzel kavisli ekran kendine çekiyor insanı ama telefon kronik lider :D Ghost bootloop vs sorunlar mevcut. Hele işlemcisinden kaynaklanan ısıları saymıyorum bile :D
hepsi hatalı lg de biliyor ama samsung gibi delikanlı olup toplayamıyor belki samsung'un tırnağı bile olmadığı için.
Samsung lider. Adam kendini biliyor hatasını kabul ediyor onurlu bir şekilde operasyonunu yapıp kimseyi mağdur etmiyor. Ahh bide şu garantisini düzeltse... Bir huawei olsa ne olurdu sanki :D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
TP-Link'i örnek alsın hepsi yeter adamlar yıldırımla bozulan modemi içini açmasına rağmen gönderin değiştirelim diyor...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
LG g6 neden ucuzladı kronık sorunmu var ondada ?
Ucuzlaması normal. G5 ten tasarım dışında çokta bir farklı yok. Kamerasıda o kadar üstün değil g5 e göre. Ön kamerası vasat o bir kesin.Birde lg çok temiz marka değil. G3 g4 aşırı sıkıntılı cihazlar. G5 te de ghost screen var. Lg resmi olarak v20 de bootloop sorununuda kabul etti. Bunların hepsi satışa ve haliyle fiyata yansıdı. Lg g6 sorunsuz olabilir ama lg nın namusu kirli :D

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
yok la g4ün tasarımı on numara kavisli bi yapısı var ona bakarsan bende iphone SE kullanıyorum
Tamam doğru diyosun kamerası güzel kavisli ekran kendine çekiyor insanı ama telefon kronik lider :D Ghost bootloop vs sorunlar mevcut. Hele işlemcisinden kaynaklanan ısıları saymıyorum bile :D

Samsung lider. Adam kendini biliyor hatasını kabul ediyor onurlu bir şekilde operasyonunu yapıp kimseyi mağdur etmiyor. Ahh bide şu garantisini düzeltse... Bir huawei olsa ne olurdu sanki :D

Bakma huawei nin yaptığı güzelliğe, şimdilik telefon piyasasında yerini sağlama alma gayretinde ve en fazla önümüzdeki 2 yıl da böyle gider sonrasında atını alıp üsküdara varınca tıpış tıpış samsung u kopyalayacak. Telefonlarda kopyaladığı gibi servis anlayışınıda kopyalayacak ;)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bakma huawei nin yaptığı güzelliğe, şimdilik telefon piyasasında yerini sağlama alma gayretinde ve en fazla önümüzdeki 2 yıl da böyle gider sonrasında atını alıp üsküdara varınca tıpış tıpış samsung u kopyalayacak. Telefonlarda kopyaladığı gibi servis anlayışınıda kopyalayacak ;)
Sanmam. Adamlar temelini böylelikle sağlama alırken neden böyle bişey yapsın ki. Çoğu arkadasım bile garantisi için alıyorum diyor. Yanş böyle bir satış politikasını elinin tersiyle ittip samsunga benzese ne olur ? Millet garantisi tırt olan huaweiyi niye alsın ?
İphone alanların bazıları bile garantisi iyi olsun diye alıyor bizzat şahidim. Adam lg veya baska marka alıyor garantiden ağzı yanına sırf kafası rahat etsin diye alıyor :D

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
G4 çok kaba bir telefon, sanki 2010'da fln üretilmiş gibi bir tipi var, ben şahsen İphone 7 seçeneği varken Android bir cihaza bulaşmam.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Kaka özel isim arap kökenli muhtemelen Filistin çok değerli bir komutanın adıymış bazı kendini bilmez insanlar adamın adını dejenere etmiş bunu bilere bok de g4 boktan olurde...