Lg G3 vs Lg X Power

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Hepsiburadadan Lg g3 yada lg x power almayı düşünüyorum ama 2 telefonun arasında kladım yardımcı olurmusunuz?? Bide HepsiBurada Güvenli Mi Garanti Nasıl Söylerseniz Güzel olur :))

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
X Power pil performansı açısından epey bir artısı var fakat g3 kadar ekran çözünürlüğü ve video çekim kalitesi kadar iyi değil.
G3 4K video çekebilirken x power 1080p full hd ye kadar çekim yapabiliyor ram ve çekirdek belleği olarak aynı olsalarda cpu olarak g3 bayağı önde eğer ki güncelleme konusunda sıkıntı yaşarsınız g3 te kesilir yakında belki kesilmiştir ama benim için sorun değil diyorsanız mutlaka g3

Reaksiyon puanı
2
X Power pil performansı açısından epey bir artısı var fakat g3 kadar ekran çözünürlüğü ve video çekim kalitesi kadar iyi değil.
G3 4K video çekebilirken x power 1080p full hd ye kadar çekim yapabiliyor ram ve çekirdek belleği olarak aynı olsalarda cpu olarak g3 bayağı önde eğer ki güncelleme konusunda sıkıntı yaşarsınız g3 te kesilir yakında belki kesilmiştir ama benim için sorun değil diyorsanız mutlaka g3
Normalde G3 EVet Daha İyide Kronik Sorunlar Fazlaymış g3 de ısnma sorunu kendiliğinden kapanma gibi