Lg g3 var ve iphone 6 almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
lg g3 var ve iphone 6 almayı düşünüyorum.Değiştirmek istememin sebebi ise g3 çok büyük cebime sığmıyor.Şarjı çabuk bitiyor.(uğraştıgım zaman ekran parlaklıgı biraz yüksekse ısınıyor ısındıgı an 3 er 3er düşüyor namısız :) ).Neyse başkada derdi tasası yok.iphone 6 16 gb almayı düşünüyorum sizce değişeyim mi.İphone 6 da yaşadığınız sorunlar nelerdir.g3 gibi ekranı kamerası işimi görürmü.iphone'u pek bilmem duyduğum kadarıyla süper bir telefon ama içim rahat olsun diye soruyorum sizlerede.

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
lg g3 var ve iphone 6 almayı düşünüyorum.Değiştirmek istememin sebebi ise g3 çok büyük cebime sığmıyor.Şarjı çabuk bitiyor.(uğraştıgım zaman ekran parlaklıgı biraz yüksekse ısınıyor ısındıgı an 3 er 3er düşüyor namısız :) ).Neyse başkada derdi tasası yok.iphone 6 16 gb almayı düşünüyorum sizce değişeyim mi.İphone 6 da yaşadığınız sorunlar nelerdir.g3 gibi ekranı kamerası işimi görürmü.iphone'u pek bilmem duyduğum kadarıyla süper bir telefon ama içim rahat olsun diye soruyorum sizlerede.
lg g3 32 gb 3gb ram 6 aylık telefon

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
iPhone 6 da pil sıkıntısının geçeceğini düşünmeyin. 16 GB hafıza yetmeyebilir, bunların dışında G3 den daha iyi cihaz, pil dışında üzmez.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bence iPhone 6ya vereceğin parayı başka telefon al 6 plus olsa neyde 6 çok sıkıntılı

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ben iphone 6 'ya çok karşıyım çok dayanıksız bir yapısı var Apple neden böyle yapmış anlam veremedim. Pil haricinde üzmez seni alabilirsin.

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bi̇r tane buldum bugün yurtdişi garanti̇li̇ 1 yil apple 1 yil yurtdişi garanti̇li̇ 1700 tlye 1 aylik telefon gri̇ renk 16 gb fi̇yati i̇yi̇mi̇ dost i̇şi̇

Son düzenleyen moderatör:

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
SIKINTISI NEDİR BİRAZ AÇIKLAYABİLİRMİSİN PİL TAMAM ONU BİLİYORUM BAŞKA
Dostum bence biraz para biriktir ve 6s+ al veya note 5 falan neden dersen 6'kasa ve ekran sağlam değil. Kılıf kullansan şıklığı gidecek zaten mecbur olarak koruyucu jelatin kullacan. 6+ ise büyük ve ince olduğu için yamulabilir ayrıca fhd olduğu için 1 gb ram yetmiyor oyunlarda.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
6 alacaksan 64 GB alman gerekli.

16 GB'ın günümüzde karşılığı yok desem yeridir.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Full hd ve 1gb ram oyun anlamında performansa büyük bir etkisi yok o işlemi GPU yapıyor, 6+ ında GPU'su hala çok iyi. 1GB ram olması multitasking,safaride sekme saklama da büyük sıkıntı yaratıyor ve bu sıkıntılar fazla mobil veri kullanımına da neden oluyor.

Genel olarak iPhone 6 yı şu anda önermem ama iyi fiyata bulunursa alınmayacak cihaz da değil.

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dostum bence biraz para biriktir ve 6s+ al veya note 5 falan neden dersen 6'kasa ve ekran sağlam değil. Kılıf kullansan şıklığı gidecek zaten mecbur olarak koruyucu jelatin kullacan. 6+ ise büyük ve ince olduğu için yamulabilir ayrıca fhd olduğu için 1 gb ram yetmiyor oyunlarda.
haci abi̇ ekran büyük di̇ye telefonu satiyom note5 di̇yon :d plusda büyük bana en fazla 5 i̇nç olacak

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Full hd ve 1gb ram oyun anlamında performansa büyük bir etkisi yok o işlemi GPU yapıyor, 6+ ında GPU'su hala çok iyi. 1GB ram olması multitasking,safaride sekme saklama da büyük sıkıntı yaratıyor ve bu sıkıntılar fazla mobil veri kullanımına da neden oluyor.

Genel olarak iPhone 6 yı şu anda önermem ama iyi fiyata bulunursa alınmayacak cihaz da değil.
1600 1700 tl nasil 2.el ama temi̇z

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
İphone nin seni üzeceğini sanmıyorum alabilirsin 6 plus kullanıyorum bende hiç sıkıntım olmadı.

Mamodu Niyank

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tamam eğer satilmadiysa yarin i̇phone 6 yi alicam teşekkürler yorumlariniz i̇çi̇n :)