LG G3 TWRPDEN Sonra Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

erhanyaylali12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar elimdeki cihaz g3 bi rom atayım dedim öncelikle kingrootla rootladım daha sonra TWRP programını kurdum flashlıyordum bişeyler kurdu sonra telefon kapandı birdaha açılmadı ne lg losou geliyor ne ledi yanıyor nede donwload veya recovery moda girebiliyorum anlamadığım şey rom atmadım daha neden böyle oldu nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olun kapalı olduğu için pcde okumuyor

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Banada oyle olmustu servise verdim anakart degistiler. Belki senin cihaz servise ihtiyac duymadan halledilebilir emin değilim. İsi bilen arkadaşlar cevap yazarlar umarim. Geçmiş olsun

MEHMET IDRICAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
telefonuma cyongenmod yüklemek istedim ve twrp yi telefona kurdum.Bunu çalıştırmak için flashify diye bir program varmış bende bu programı kurdum flashladım reboot now yaptım. Telefon yeniden başlatıldı. Açılırken lg logosunda hata verdi. Tam lg logosunu solüst köşede şöyle bir hata verdi.

fastboot_init(
error: allocating memory for ssd buffer

usb init ept @ x0_70000000
upc start ( )

diye arkadaşlar hata veriyor ne yapmalıyım acil. Bilgisayara bağladığımda bu aygıt arzalı hatası veriyor. FORMAT ATAMIYORUM DOWNLOUD MODUNA ALABİLİYORUM.

KaakMaZoT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dostum pek anlamam bu islerden. Nedense kimse de yardımcı olmuyor artik bu forumlarda. Yükleme moduna tekrar alıp orjinal stock rom ile yükleme yapmaya çalış birde. Belki bu şekilde kurtarırsın emin değilim. Geçmiş olsun [emoji20]