LG G3 Marshmallow Güncellemesi Sonrası Video oynatma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ömer şahin

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bundan iki gün önce Lg G3 markalı telefonumu android 6.0 güncellemesi yaptım. Ancak güncelleme sonrası Android uygulamalarda(youtube, facebook vb.) Video oynatmama sorunu ile karşılaştım. Ayrıca internet tarayıcılarında da aynı sorun var. Telefonu yeniden başlattıktan sonra sorun 15 20 dakikalığına ortadan kalkmakta ancak belli bi süre sonra tekrarlamaktadır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Bundan iki gün önce Lg G3 markalı telefonumu android 6.0 güncellemesi yaptım. Ancak güncelleme sonrası Android uygulamalarda(youtube, facebook vb.) Video oynatmama sorunu ile karşılaştım. Ayrıca internet tarayıcılarında da aynı sorun var. Telefonu yeniden başlattıktan sonra sorun 15 20 dakikalığına ortadan kalkmakta ancak belli bi süre sonra tekrarlamaktadır. Yardımcı olursanız sevinirim.
fabrika ayarlarına dön kardeşim olmazsa lg suite uygulaması ile eski sürüme dönmeyi dene...

Mustafa..

Öğrenci
Ayni sorun bendede var kardeşim guncelleme geldi baktim bu hatalari veriyor sadece bu değil yani tus kilit sesleri bi cikiyor bi cikmiyor yeniden baslatmaktan biktim en sonunda servise götürdüm eski sürümü attilar gicik oldum guncelleme gelmiş mecburiyetten eski sürüme geciyorsun aradan 3 ay falan gecti bu seferde pc suitden yaptim guncellemeyi belki olur diye malesef yine ayni problem bu sorunu çözdünmu sen ne yaptin eski surumumu kullaniyorsun halen ?

Mustafa..

Öğrenci
Sorunu çözebilen yokmu halen ne yapmam gerek yeniden lolipopa dönmek istemiyorum biri yardim etsin lütfen fabrika ayarı falan ise yaramiyor

Mustafa..

Öğrenci
Hiç ümidim yok mart ayinda gelmişti guncelleme bana bu sorun oldu diye tekrar yazilim attirdim lolipopa geçtim sorunu duzeltmislerdir diye bu sefer pc suitten guncelledim yine ayni sorun var sanirim yeniden lolipopa gecicem :)

Mustafa..

Öğrenci
6.0 dan lolipopa geçiş yapicam artik flashhtool diye bisey var ondan geri geçiş yaparsam butun uygulamarim falan silinirmi normal guncelleme gibi kalirmi

Hakan_S

Öğrenci

Selam,
Bu sorunu nasıl çözdünüz? Güncellemeden sonra aynı sorun benim telefonda da oluştu ve şu an telefonu servise verdim ama cevap bekliyorum.
Teşekkürler.

SDN Son Haberler

Son mesajlar