behnann

Üyecik
Merhaba lg g3 telefonum yaklaşık bir aydır serviste değişim istiycem acaba farkını ödeyerek üst modelle değişim yaparlar mı

fatma tali

Üyecik
2014 ekim ayından beri LG G3 kullanıyorum. İlk aldığımda arkadaşlarıma da aldırdım. Ama 1 sene sonra pili şarjı kullanmadığımda bile 3 saate biter oldu. 2 powerbank taşıyorum yanımda. Ara yüz de donma yapıyor. Acil durumlarda çıldırtıyor. çok ısınıyor. patlayacak diye korkuyorum. çok şarj yaptığım için sanırım kablo girişinde problem yaşıyorum şarj zor tutuyor. servise göndermek için yeni bir telefon alacağım. Ama bundan sonra LG asla almam...

Ümitt

Profesör
Arkadaşlar MM (30F) sürümünü kullanıyorum ve Snapchat "Video kaydedilemedi" hatasını veriyor. Video çekemiyorum. Bu G3 ile alakalı mı yoksa benim cihazımla alakalı mı? :) @Meridian Abi senin konuyla ilgili bilgin var mı? :)

Meridian

Dekan
Arkadaşlar MM (30F) sürümünü kullanıyorum ve Snapchat "Video kaydedilemedi" hatasını veriyor. Video çekemiyorum. Bu G3 ile alakalı mı yoksa benim cihazımla alakalı mı? :) @Meridian Abi senin konuyla ilgili bilgin var mı? :)
Bende de mm var ama 30b. Herhangi bir sorun o bahsettiklerinde. Sanırım yazılımda sorun var.

Bu arada Snapchat güncel mi? Kontrol et istersen.

Ümitt

Profesör
Bende de mm var ama 30b. Herhangi bir sorun o bahsettiklerinde. Sanırım yazılımda sorun var.

Güncel. Bide beta sürümleri yükleyip deneyim. Belki sorun çözülür. :) Teşekkürler. Olmazsa 30B'ye geri dönerim zaten F ile B arası çok büyük bir fark göremedim. :D

ozcnozgl

Asistan

Benimde 6.0 geçtim geçeli veri kapalı olduğu halde ve wifi açık olduğu halde internete giriyor. 1 mb veya kilobaytlik birşey kullanıp. Liralarımı düşürüyor sürekli bir çözüm bulamadım günde 2 kere falan yapıyor herşeyi kontrol ettim ama hala aynı. 30b kullanırken de yaptı, 30f yaptım gene aynı halt oluyor. Valla paramı sıfırlayacak böyle giderse şimdiden bu ay 6 lira böyle gitti. Mobil veri tablosuna bakıyorum hic kullanılmamış gözüküyor. Virüs desem hard reset attım 30f yüklendikten sonra virüs de kalmazdı yinede yapıyor.

Meridian

Dekan
Benimde 6.0 geçtim geçeli veri kapalı olduğu halde ve wifi açık olduğu halde internete giriyor. 1 mb veya kilobaytlik birşey kullanıp. Liralarımı düşürüyor sürekli bir çözüm bulamadım günde 2 kere falan yapıyor herşeyi kontrol ettim ama hala aynı. 30b kullanırken de yaptı, 30f yaptım gene aynı halt oluyor. Valla paramı sıfırlayacak böyle giderse şimdiden bu ay 6 lira böyle gitti. Mobil veri tablosuna bakıyorum hic kullanılmamış gözüküyor. Virüs desem hard reset attım 30f yüklendikten sonra virüs de kalmazdı yinede yapıyor.
Bu konuda bilgim yok.

Bu lanet telefon yine catladi.artik g3 istemiyorum.3 defa catlamisti daha once ikisinde ekran degisimi ucuncude cihaz degistiler.simdi o gelen cihaz yine catladi.servisi arayip soruncada sikayet olusturarak gonderin falan diyolar.gercekten catlamasindan biktim

Halihazirda g3 kullaniyorum.garantisi bitmek üzere.g4 almayi dusunuyorum.faturaya ek sizce 80 liraya alinir mi.bana fazla gbi geldi.ne dusunuyorsunuz

Merhabalar Benim lg g3üm var telefon sarjdayken hic bir problem olmadan isteidigimi yapabiliyorum ama telefonu sarjdan cıkardıgım zaman telefon kendini resetliyor ve acılmıyor ama sarja taktıgımda sorunsuz bir sekilde devem ediyor.(hard format vs attım)