LG G3 Beat Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
LG G3 Beat Kullanıcılarını, almayı düşünenleri, LG G3 Beat ile ilgili danışma, yardım ve destek bekleyenleri biz de kulübümüze bekliyoruz :)

İşte Detaylar;

KNOCK CODE™

86.000'den fazla parola kombinasyon ile ana ekranınıza tek adımda erişim.

lg-mobile-G3-Beat-feature-knock-code-image.jpg
2,540MAH BATARYA

Uzun batarya ömrü, gün boyunca her türlü görevi yerine getirmek için gerekli güce sahip olacağınız anlamına gelir.
lg-mobile-G3-Beat-feature-battery-image.jpg

5" HD IPS EKRAN

Günlük izleme zevkiniz için ideal boyuttaki ekranda gerçek yaşama uygun renklerin tadını çıkarın.
lg-mobile-G3-Beat-feature-display-image.jpg

HAFİF METALİK TASARIM

lg-mobile-G3-Beat-feature-design-image.jpg

Taşınabilirliğe konfor katan, daha hafif klasik metalik gövde. Sezgisel bir şekilde geliştirilmiş LG’nin imzası niteliğindeki Sihirli Tuş ve telefonun kenarlarının daha ince olmasını sağlayan kavisli tasarım tek elle kontrolü daha da kolaylaştırır.

OTOMATİK LAZER ODAKLANMA

OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) özelliği ile bulanıklığı ve titremeyi azaltmakla kalmıyor, aynı zamanda lazer sayesinde objeye olan mesafeyi anında ölçüp, size mükemmel kalitede fotoğraflar sağlıyor! Üstelik artık karanlık ortamlarda bile daha parlak, daha net resimler çekebilirsiniz. Hızlı odaklanma ayarlaması ile fotoğraflamak istediğiniz hiçbir anı kaçırmayacaksınız.
lg-mobile-G3-Beat-feature-laser-af-image.jpg

TOUCH & SHOOT

Fotoğraf çekmek için ekran üzerinde herhangi bir yere dokunarak, hızlı resim çekmenin keyfini çıkarın.
lg-mobile-G3-Beat-feature-touch-shoot-image.jpg

LG G3 Beat LGD723TR

TEMEL NİTELİKLER

Renk Çeşitleri : Metalik Siyah, İpek Beyazı, Parlak Altın
Batarya : Li-Ion 2.540 mAh
Boyut: L x W x D (mm) : 137.7 x 69.6 x 10.3
Chipset / İşlemci / Grafik İşlemcisi : Qualcomm Snapdragon 400 / 1.2 GHz Quad Core Cortex A7 / Adreno 305
Bellek (RAM) : 1GB
NFC : Var
Dahili Bellek : 8GB (64GB'a kadar MicroSD Kart Desteği)
İşletim Sistemi : Android OS KitKat v4.4.2
Bağlantılar : A-GPS, Bluetooth 4.0, USB 2.0HS, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Veri Hızı : HSPA+42Mbps

EKRAN ve KAMERA
Boyut : 5.0'' Inch
Çözünürlük : HD IPS (1280x720) 16M Colours - 294ppi
Ön Kamera : 1.3 Megapixel
Arka Kamera : 8 Megapixel
Video : 1080p/30fps

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Oldukça güzel telefon bence ama LG burda kendine rakip oluyo G2 de aynı fiyata daha güçlü donanımı var ama adam ille daha güncel G3 e benzeyen otomatik odaklama filan olsun diyosa alınabilir telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu telefonu çok beğendim özellikleri düşük g3 işte çakması gibi bişi ekran boyutu süper kullanışlı bence hiç düşünmeden alın

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bunda da kumanda özelliği,guest mode vs. var mı bi de içinden kulaklık çıkıyor mu yardımcı olursanız sevinirim
ha bir de aynı g3 teki gibi quick circle case var mı?

dirlik95

Asistan
Reaksiyon puanı
9
g2 32gb lık mı yoksa lg g3 beat mı iyidir ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Aynen g3 arayüzü,yeni kasası g2 den daha iyi ama ram,işlemci,batarya bakınca sonuç ne olur ?
Batarya ayni gider 2500 var g3 te g2 de 3000 var ama onun ekrani kucuk 5 inc hd ve g3 arayuzu var batarya ayni gider islemci ve ramde tabiki g2

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar g3 beatte de quick circle kılıfı var mı? bir de aynı g2 deki gibi guest mode, kumanda özelliği vs. var mıdır

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
arkadaşlar g3 beatte de quick circle kılıfı var mı? bir de aynı g2 deki gibi guest mode, kumanda özelliği vs. var mıdır
Quick circle buyuk ihtimalde var emin degilim kumanda ozelligi guest mode filan kesin var ama g3 teki tum ozellikler var zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fiyat ve özelliklere göre alınabilcek bir telefonmu Arkadaşlar?

karaytutaha

Asistan
Reaksiyon puanı
0
akillisadelik.com adresinden hediye kilifinizi almayi unutmayiniz...

OzM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg g2 1399 teknosa, Lg g3beat 999. Nasil aynı fiyat arkadaşım? Teknik özellikler g2 hep önde. Kamerada lazer odak var ve çift flaş, tasarim ve ara yüz farkı var. Yani zaten g3beat alt segmentte degil mi?

OzM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G3beat bildirim ledi tek renk ve kırmızı. Ekran ışığı otomatik ayarlama yok bence bu kötü. Akıllı ekran var. Quick circle kılıf geliyor. Bu arada pil lion pil. Sanırım nfc özelliği yok yani ben bulamadım.

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
G3beat bildirim ledi tek renk ve kırmızı. Ekran ışığı otomatik ayarlama yok bence bu kötü. Akıllı ekran var. Quick circle kılıf geliyor. Bu arada pil lion pil. Sanırım nfc özelliği yok yani ben bulamadım.

NFC var ;)

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar siz aldıysanız google play store sürümünüz kaç? benimki hala güncellenmedi neden olabilir?
sürümüm 4.8.20

blackheart54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akillisadelik.com tarafından verilecek quick circle case 3333tane tamamlanınca gönderilcekmiş bilgilendireyim istedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonunuzu yoğun kulanıyorsanız oyunlar internet face flan telefonun remi ve hafızası yeterli değil hele bide büyük çaplı oyunları yüklediğinizde yer kalmıyacaktır (henüz denemedim) nfc bende bulamadım benim telefonumda program olarak face,twiter whatsapp oyun olarak okey candy crush,coc ikariamve zf2 var telefon oyun girişlerinde ve çıkışlarında kasmaya başladı hadi bakalım hayırlısı daha telefonu alalı 4 gün oldu

alpercakmacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google playden ayarlara geliyoruz derleme sürümüne 2 kere tikliyoruz
e7ae1611babd8735263cf2079aeea925.jpg
-tıkladığım halde güncel diyor cihazı dün aldım belki zamanla yapar.
-bir de hocam sizin şarjınız da hızlı gidiyor mu? ben cihazı ilk kez dün gece 12 saat şarja taktım bu sabahtan akşama anca dayandı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba cihazdan memnunmusun, deneyimlerini paylaşırmısın?

blackheart54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba cihazdan memnunmusun, deneyimlerini paylaşırmısın?

Şarjın büyük bölümünü ekran tüketiyor.Parlaklığı azaltıp kullanmak gerek, otomatik ayarlamadığı için sürekli değiştirmelisin ya da alışmaya çalışmalısınız. Oyun olarak Real racing 3'ü denedim sadece (Pek oyun oynamadığım için performansı denemek amacıyla yükledim, diğer oyunlar nasıldır bilmem.) ve memnun kaldım. Telefonu tasarım için aldım ve bence çok şık duruyor.Performans açısından bir beklentiniz yoksa rahatlıkla alabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni aldım cihazı
şarjı hızlı bitiyor olayını anlamadım açıkçası
siz eğer oturup bir kaç saat oyun oynuyorsanız hangi telefon acaba dayanacak şarj olarak bilen varsa söyleyin
2600 ile 3000 mah pil ömrü arasında oyunda sanırım yarımsaat bilemedin 45 dk fark eder

sabah 8.30 da telefonu şarjdan aldım
ekran parlaklığı %100 de hiç indirmedim
titreşim açık
veri bağlantısı açık wifi açık
5-6 tel görüşmem oldu
şu ana kadar en az 20 kez boom beach ve clash a girip çıkmışlığım var 5 dk ile 15 dk arası değişmiştir oyunda kalma sürem
whats up face mail vs kullanımım var aktif.

şuna şarjı %70 te kendi kanaatim tabi ki ama şarjı gayet iyi

Gurkan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet var içinden kulaklıkta çıkıyor.
henuz denemedim kulaklığı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen g3 arayüzü,yeni kasası g2 den daha iyi ama ram,işlemci,batarya bakınca sonuç ne olur ?

Donanım anlamında g2 daha iyi bir telefon ancak ben g3 beat aldım :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

G3 beat gold rengini aldım.
Şu ana kadar gayet memnunum telefondan

şarj süresi gayet tatmin edici bence
sabah 8.00 da telefonu şarjdan adım
ekran parlaklığı %100 de idi sürekli
wifi ve veri bağlantısı sürekli açıktı
gün içerisinde bir kaç görüşmem oldu
face twiter ws kullanımı
sörf
boom beach ve clash en az 20 kere girmişimdir oyuna
haliyle yeni aldığım içinde telefon elimden pek düşmedi