LG G2 Müzik

Bu konuyu okuyanlar

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaslar telefona hard reset attım. Sonrasında Müzik listemi yüklemek istedim ve yükledim fakat müzik programı telefonun içindeki müzikleri görmüyor hepsini teker teker çaldırıyorum, son çalınanlardada göremiyorum.. Yardım edebilecek yada fikri olan varmı

Telefonu hiç rootlamadım, forumlarda rootla ilgili sorun yasanlar varmış, onunla ilgili değil belirtmek istedim.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Ayarlar - uygulamalar - tüm uygulamalar müzik uygulamasını bulup verileri ve ön belleği temizlemeyi deneyin

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ayarlar - uygulamalar - tüm uygulamalar müzik uygulamasını bulup verileri ve ön belleği temizlemeyi deneyin

Öncelikle konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
Ön bellek boştu fakat verileri temizledim, yinede görmedi hicbirsey.

üstelik sunu da eklemek istedim müzikleri ilk olarak pc suit ile yukledim gormedi, airdroid ile attim yine görmedi en son media paylaşımı ile attim yine görmedi.

immortalsword

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar sorunu çözdüm, @Jiraiya06 Konuya ne kadar gereksiz diyip çözüm önerisi sunamasada, @REDFOKS a yardımlari için teşekkür ederim. Bir kaç program indirdim olmadı uygulamaları teker teker sildim sonra tekrar hard reset biraz uğraştırdı ama düzeldi gibi görünüyor. Baska bir forumdada böyle bir sorunla karsılasmıs bir arkadas çözememis, ben herseyi teker teker kaldırıp format attım, ilk şarkıyı gördü telefon. Ya reset den kaynaklı bir problemdi yada uygulamalardan kaynaklıydı bilemiyorum. İyi günler.

Son mesajlar