LG G2 Kullanıcıları Kulübü

advocattr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 6 aydır LG G2 kullanıyorum, harika bir telefon, çok memnunum.. dünden beri yaşadığım bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim..

dün kablosuz modemde şifre değişikliğine gittim, o andan itibaren cep telde sıkıntılarım başladı.. wifi'ye bağlanıyor ama internet takılıyor, kimi zaman internet gidiyor hiç çalışmıyor. wifi kapatıyorum, normal 3g internet H işareti ile var gözüküyor ama çok yavaş çalışıyor ve çoğu zaman çalışmıyor (facebook, instagram akış yenilemiyor, vs..)

işin ilginci ise, ben wifi'yi açtığımda diğer evdeki tüm cep telefonları, laptoplardaki kablosuz bağlantılar çok yavaşlıyor hatta kullanılamaz hale geliyor, ben wifiyi kapatınca diğerleri yine son sürat interneti kullanmaya devam ediyorlar.

modemde mi bir sorun var, telefonda mı anlamadım. benim wifiyi kullanmam diğer wifi kullananları nasıl etkiliyor? yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler..

Cookie9

Asistan
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 6 aydır LG G2 kullanıyorum, harika bir telefon, çok memnunum.. dünden beri yaşadığım bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim..

dün kablosuz modemde şifre değişikliğine gittim, o andan itibaren cep telde sıkıntılarım başladı.. wifi'ye bağlanıyor ama internet takılıyor, kimi zaman internet gidiyor hiç çalışmıyor. wifi kapatıyorum, normal 3g internet H işareti ile var gözüküyor ama çok yavaş çalışıyor ve çoğu zaman çalışmıyor (facebook, instagram akış yenilemiyor, vs..)

işin ilginci ise, ben wifi'yi açtığımda diğer evdeki tüm cep telefonları, laptoplardaki kablosuz bağlantılar çok yavaşlıyor hatta kullanılamaz hale geliyor, ben wifiyi kapatınca diğerleri yine son sürat interneti kullanmaya devam ediyorlar.

modemde mi bir sorun var, telefonda mı anlamadım. benim wifiyi kullanmam diğer wifi kullananları nasıl etkiliyor? yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler..

Modem arayüzüne gir bir bak absürt bir durum var mı? Olmadı telefonla internet arasındaki bütün bağları kopart sanki telefon eve yeni geliyor interneti yeni görüyormuş gibi. Daha sonra tekrar bağlanmayı dene.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
merhaba arkadaşlar,

Sorunun internetde Türk telekom kullanma binada Türksat Uydu Kablo varsa Uydunet kullan Hızı yaşa çift antenli modem kampanyada. Sorun yok cihaz internete giriyor modem için Powerline alabilirsin Kablosuz wifi tavsiye ederim.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kalibrasyon işlemi pilin olması gereken yüzde değerini yani doluluk oranını göstermesini sağlar ekstra bir kapasite sağlamaz bataryayı ful şarj edin dolduktan hemen sonra şarjdan çekin ve kapatın ardından cihazı açın şarj cihazını tekrar bağlayın eğer bir kalibrasyon hatası varsa cihaz bir süre daha şarj olacaktır kalibrasyon işlemi bundan ibaret. Arka planda açık olan veya cihazın uyku moduna geçmesine engel olan uygulamalar varsa onları greenify yükleyerek uyutun şarj ömrü uzayacaktır.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kalibrasyon işlemi pilin olması gereken yüzde değerini yani doluluk oranını göstermesini sağlar ekstra bir kapasite sağlamaz bataryayı ful şarj edin dolduktan hemen sonra şarjdan çekin ve kapatın ardından cihazı açın şarj cihazını tekrar bağlayın eğer bir kalibrasyon hatası varsa cihaz bir süre daha şarj olacaktır kalibrasyon işlemi bundan ibaret. Arka planda açık olan veya cihazın uyku moduna geçmesine engel olan uygulamalar varsa onları greenify yükleyerek uyutun şarj ömrü uzayacaktır.

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kulaklıklarınızın metal görünümlı kısmı sizin de yıpranma-aşınma oldu mu acaba ?

borcvrmeyencorc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar,

telefon dns ayarlarıyla oynadıysan bundan kaynaklı olabilir ben bir ara telin dns ayarını değiştirdim wifi actığım zaman pc den web sayfası bile acamıyodum ama telde sorun yoktu ;)

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
311K model G2 403K G2 Siyah takas yaptım çok mantıklı hareket ettiğimi düşünüyorum 403K farkı nedir ?
32 Gb daha önce rom atılmamış cihaz 1 haftalık Lg Garantili 2 yıl.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
İlk 3-4 gün şarjım muhteşem kullan kullan aynıydı şimdi 2 hafta oldu baya fark var 2 hafta içinde :huh::huh:

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Beyler Xposed Installer uygulamasından modül önerebilir misiniz?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=397389]Sucrofe[/MENTION]
[video=youtube;4QLF_BLEYnQ]http://www.youtube.com/watch?v=4QLF_BLEYnQ[/video]

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
@Vikings bunların Türkçe yaması falan yok mu ya? :) Mesela GravityBox yarısı Türkçe yarısı İngilizce. Tam Türkçe'si yok mu bu modüllerin?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Maalesef ben yarı İngilizce yarı Türkçe olarak kullandım, zaten İngilizce olanları tek tek deneyerek ne olduklarını veya videoları izleyerek öğrenebilirsin.

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
G2 ye G3 romu atınca yeni olarak ne özellikler ekleniyor biraz bilgi verebilir misiniz?

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne biliyim yani başka hiçbir güzel program yada özellik gelmiyor mu?
Menu butonu son uygulamalar butonu ile degisiyor beni en cok mutlu eden ozelliklerden birisi. Geriye kalanlar ise kilit ekrani efekti falan filan... Ama denemenizi oneririm ben gayet memnunum acikcasi

inVolVe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Millet ben simdi mesela g2 icin akilli kilif alsam hangisini almliyim cihazda optimus g3 rom.yyklu onda quick circle var ama orjinalde g2 quick window kullaniyor nasil yapmaliyim bu isi??

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Millet ben simdi mesela g2 icin akilli kilif alsam hangisini almliyim cihazda optimus g3 rom.yyklu onda quick circle var ama orjinalde g2 quick window kullaniyor nasil yapmaliyim bu isi??

İyi geceler,

G2 için alınıcak tek akıllı kılıf Quick Window'dur.

İçinde ki optimus G3 romu ile maalesef uyumsuzdur, kılıfı kullanmak için stock yani orjinal romunuza geri dönmeniz gerekiyor.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] bir sorum olacak. Ben Stock'tayken TWRP ile yedek almıştım. Internal Stroge hariç Wipe yapıp Restore kısmından o mavi şeyi çekince Stock'a mı dönmüş oluyorum?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings bir sorum olacak. Ben Stock'tayken TWRP ile yedek almıştım. Internal Stroge hariç Wipe yapıp Restore kısmından o mavi şeyi çekince Stock'a mı dönmüş oluyorum?

Restoreye girip yedeğini seçiyorsun zaten 1 tane olucak mavi şeyi kaldırınca yedeğine geri dönmüş oluyorsun, oyunlarında kaldığın yere kadar her şey yerli yerinde duruyor.