LG G2 Hakkında Merak Ettiğim Konu

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Anonimden yaz yaz kendin beğen işi gerçekten komik görünmeye başladı
Söz meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
Telefonu düzgün kullandığın sürece hiçbir telefon donanımsal hatalar vermez. Donanımsal hatalar genel olarak kullanıcı hatalarıdır. G2'yi rahatlıkla alabilirsin. Hali hazırda 4.4 güncellemesi alacak olan cihaz çok rahat 2 sene götürür. Samsung seni 1 sene götürür, arayüzünden dolayı illet bir cihaz.
Ki zaten 2 sene kullanacağını sanmıyorum. Sene sonuna doğru G3'e geçersin. =)

lg g2 kullanan birisi olarak pişman değilim. telefon f/p telefonudur.. telefona spigen kılıf aldın mı, darbelere karşı koruyucu jelatin de aldın mı hiçbirşey olmaz..

oyun oynarsan her telefon ısınır, bizimki de ısınıyor.. 3000 mah pil var, işlemcisi gayet iyi.. kamerası da bana yetiyor,ufak tefek kamerayla hataları var güncellemeyle düzeltilecek..

instagram a resim koyup twitter da istediğimi payşalıyorum, ama sana şunu diyeyim, ıvır zıvıra takan bir kişiliğin varsa android alma.. android özgürlük demektir, çektiğin resmi bluetoothla ile oraya buraya atmak demektir, oyunlara uygulamalara para vermek istemezsen telefona atarsın kurulumunu "dosya yöneticisiyle" girip kurarsın..

telefon hızlı, arayüzde takılmalar da yok.. bazı arkadaşlar anlayamamışlar, güncelleme diye deliriyorlar, hep söyledim yine söyleyeyim, önemli olan güncelleme alması değil telefonun stabil çalışmasıdır..

başka forumlarda da görüyorum, adam oturmuş piksel saymış ölü piksel var mı diye.. piksel yoğunluğu o kadar fazla ki mercek kullanmış incelemek için, ölü piksel bulacakmış, bu azmini başka yerde harcasa olmaz, mercekle bakmış :D

valla dediğim gibi eğer ıvıra zıvıra takan, illa telim güncelleme alsın, güncellemeden duramam kendimi eksik hissederim dersen almayın g2 yi..

bu arada teknoloji her zaman yenileniyor, onu bekle bunu bekle nereye kadar? ben telefonu alırım, bozuluncaya kadar kullanırım, keyfii telefon alıp satmam.. bundan önceki telefonum yine bir efsane nokia 5800 dı.. 5800 dan geldim g2ye..

telefonu düşürmezsen, hor kullanmazsan gider uzun zaman..

bloother in yazısını alıntı yaptım, yazısına katıldığım için :)

ne alırsan al şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tamam kardeşim G2 çöptür, kimse almasın şu lanet telefonu. Adamlar nasıl bir cihaz yaptıysa artık yılın olayı oldu nerdeyse. Çok ciddi söylüyorum cihazda her türlü sıkıntıyla karşılaşabilirsiniz, almayın. Bakmayın bana ben çok şanslıyım. Şimdiye kadar tek bir sorunla karşılaşmadığım için bana öyle gelmiş. Almayın G2 falan. Çöp gibi telefon...

Edit: sakin ol tarzı telkinlerinize gerek yok gayet sakin ve ciddiyim..
Aynen yaf almayın şu telefonu sonra popüler oluyor samsung gibi ne zaman girsem foruma bakıyorum son başlıklara illa bir g2 ile ilgili konu var bizde heyecanlanıyoruz boşuna acaba güncelleme mi geldi diye sonrası umduğunu bulamama hali almayın kardeşim başka telefonmu kalmadı gidin z1 alın 500-600 lira fazladan verip en azından canınız sıkılınca gider yıkarsınız bilmeyenlere teknolojiden anlamayanlara hava atarsınız birine kızdığızda telefonu fırlatırsınız siniriniz geçer en azından süper ötesi kamerasıyla 1500 liralık pro makina taşımak zorunda kalmazsınız dünyayı tek başınıza dolaşırsınız her türlü eseri tanıyor çevirisi var müziğide tanıyor daha ne olsun babanıda mı tanısın :) ekledikleri yeni ekran teknolojiyleriyle 4k tvden daha net ve gerçekçi görüntü sunuyor telefonla 32 saat durmadan oyun oyna gram ısınma olmaz ısıyı dağıtıyor sonra da yok oluyor herşeyi geç o arayüz o kadar sadeki iphone bile o kadar stabil değil telefon uçuyor z1den sonra aynı oyunu 5ste oyna 60tan 20 fpsye düşmüş gibi olur telefonaistediğin kadar yüklen stamina modunda en az 2 gün dayanıyor bataryası 2.5yıl min 3 hatta 4 yıl bile güncelleme alıcaktır z1 emin olabilirsiniz bu kadar özelliği varken z1in hala neden g2de bu kadar ısrar ediyorsunuz ?

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
xJLNa5.jpg
w1PBgB.jpg
eXWNED.jpg
xYPpOE.jpg
[video=youtube;BJg3WNfZdjk]http://www.youtube.com/watch?v=BJg3WNfZdjk[/video]