LG G2 D802 Cam Kırıldı Yardım

Bu konuyu okuyanlar

kadircanumut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 D802 Telefonunu kullanıyorum. Telefon Yere Düşerek Kırıldı. Telefonun Dokunmatiği Gitti Fakat Ekran Görüntüsü Var. Kırılan yere hafif basınca dokunmatiği hafiften algılıyor fakat ginede dokunmatik pert olmuş durumda. Bir telefoncuya ne kadara yapılacağını sordum 750 TL Fiyat Verdi. Dış camı da satmıyorlarmış. Fakat İnternette 435 Tl'lik bir ürün buldum. Benim İşimi Gorurmu? Yardım Lütfen veya önerisi olan söylesin.
435 TL'lik Ön Cam: http://www.akilliphone.com/urun_det... Full Siyah - Yedek Parça&ID=14235&renkID=1#
Telefonun Kırılmış Hali:
Kgm105.jpg

x9kB15.jpg

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Orjinal servis 560 liraya yapıyor,ver tertemiz yapsınlar,bu arada gecmis olsun.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Garantisi varsa servis hem daha ucuza hemde daha sağlam güvenilir yapar. g.o

S

SDN Okuru

SDN Okuru
coook dandikmiş camları cıdden..ılk düşürmemde gıttı cam..servıs 550 ıstıyor yan sanayı 300e bıraktı..off tamda bayram ustu:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benım LG G2 telfonda ılk dusurmede gıttı yanlız servıs ucret olarak 435 lıra fıyat cektı. LG G2 saglamlık olarak bes para etmez o nasıl dandık camdır.... !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayırlı ugurlu olsun 10 dk önce benimde cam kırıldı garantideki kesin fiyatları alabilirmiyim acaba

B

Barisseneker

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşım Sana Fiyat Vereyim Takmasıyla Beraber Lg G2 Dokunmatik Çin Orjinali 150 $ Birebir Orjinalin Fiyatı 175 Dolar İstersen Yapabiliriz İzka Elektronik Güneşli Fevzi Çakmak Cad No 66 Bağcılar Güneşli Avea Asn Bayi Temiz İşçilik Güvenilir Fiyat 0535 313 19 54

NOT: senin baktığın yer orjinal ürün satmaz çin orjinali satar artı 700 tl çok fazla ekran dokunmatik fiyatı vermişler senin üst cam dediğin dokunmatiktir verdiğimiz fiyatlar bayi fiyatıdır bayilere yaptığımız fiyatlar sana bu fiyatı vermemin sebebi SDN ailesine azda olsa yararım dokunsun isterim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hangi mesafeden düştü telefon birde kılıfsız mı kullanıyordunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum yaklaşık bir ay önce kırıldı toplam 3 telefoncuya verdim ve yapamadılar alınan yeni ekranların bozuk çıktığını söylüyorlar yardımcı olurmuusunuz:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bugün bende çatlattım ekranı var mı uygun bi fiyata yaptırıp kullanan yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bgün benimde çatladı ve dokunmatik çalışmıyor .s acaba ne kadara biter bu iş ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunuza keşke sigorta yaptırsaydınız. Hem çalınma hem kırılma garantisi veriyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl anlatsam benm param olmadıgı için kırık ekranı bir tane lg g2 buldum onu alıp yaptrmayı düşünüyorum gerçekten 700 tl ye mi yaparlar :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim daha önce g2 telefonum tuz buz oldu ekranı 200 tl yaptım simdi tekrar dusurdum ekranda 3 cizgi çıktı acaba ne kadar malıyetı cıkar.

cccemirccc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefonun önünde koruyucu kırılmaz cam takılı, kap olarakta spigen slim armor kullanıyorum apartmandan atsam bişey olmaz heralde :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
düşme sonucu kırılma bence tamamen şans, benim telefonum yaklaşık 10 kere ciddi bir şekilde yere düştü, ilk köşeler yere çarptı, lök diye ekranın üstüne düştü, yerde sürüklendi, yere düşüp zıplayıp birden fazla darbe aldı vs. en sonunda dandik bir düşüşte ekran kırıldı.
diyeceğim odur ki bana kalsa mesela ooooo acaip sağlammış derim :p
neyse herkese geçmiş olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum silikon olmayan bi kaptaydı beraber düştük o kaptan fırladı benimde dizim yaralandı ekran 2 yerden çatladı yavaş yavaş ekranın sol üst köşesinden dokunmatiği kaybetmeye başladık derken telefonun 3te 1'i kullanılmaz hale geldi klavyeyi sağa kaydırıp kullanıyodum bugün yine düştü 2. kez çatladı ekrandaki ekran koruyucu jelatin kırılan parçaları tutuyo çercevede de çizikler var şimdi hard reset atıcam çünkü artık yarısı kullanılamaz halde üzgünüm alalı 1 ay olmadan kırıldı 3-3,5 aydır kullanmaya çalışıyorum 2 tanede s3 kırmışlığım var artık acıyorum verdiğim paraya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim g2 yere dustu ekran pert ama kaskosu vardi yaparlarsa yapcaklar yapamazlarsa telefonun fiyatinin yuzde 70 ini verceklermis sizce yapabilirlermi

gsm iletişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. Teknik servisimizde ekran tamiri, ekran değişimi, yedek parça, aksesuar ve bakım hizmetleri 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir. gsmiletisim.com

gsm iletişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. Teknik servisimizde ekran tamiri, ekran değişimi, yedek parça, aksesuar ve bakım hizmetleri 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir. gsmiletisim .co m

gsm iletişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. LG G2 ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahiptir. Teknik servisimizde ekran tamiri, ekran değişimi, yedek parça, aksesuar ve bakım hizmetleri 2001 yılından günümüze kesintisiz bir şekilde verilmektedir. gsmiletisim