Lg g2 android 5.0.2 güncellemesi sonrasi yavaş şarj etme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

citarolovers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu konuyla alakalı hic mesaj göremedim ve bu başlığı açma gereği duydum.

İki g2 telefonda bu yazılımları deneme şansım oldu. Birine V30a diğerine hem v30a hem v30d romlarını kurdim. Fakat iki telefon da yavaş şarj etmeye başladı.

Yine bu iki telefona v20h 4.4.2 romlarını kurdum ve bu sorun düzeldi.

Bu sorunu olanlar lütfen bu konu altına yazın.

darknessfire

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bendede italya 30a romu var. Sona kadar doluyo ne kadar uzun beklesemde elektrik isareti kaybolmuyor. Bencede lollipoplarda batarya dolumu ile ilgili bir sıkıntı var.

musti795

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bendede italya 30a var sabah dediğiniz gibi baktım yavaş şarj oluyor adaptör bile ısınmamış telefonu kapatıp açtım tekrar taktım düzeldi yazılımsal bir sorun var

citarolovers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bendede italya 30a var sabah dediğiniz gibi baktım yavaş şarj oluyor adaptör bile ısınmamış telefonu kapatıp açtım tekrar taktım düzeldi yazılımsal bir sorun var

Evet aynen öyle. Adabtör ısınmıyor çünkü cihaz akım çekmiyor. 3845#*802#'den cihazın çektiği akıma baktım 200 ile 400 mA arasında değişiyor. 4.4.2 romunu yükledikten sonra cihaz 1609 mA sabit akım çekti. Bu gerçekten çok sıkıcı bir durum.

Ben bir kişiyle konuşma fırsatı buldum cihazında hiçbir sıkıntı olmadığını söylemişti. Sorunu olanlar bu başlık altına yazsınlar ki bu sorunun yazılımdan olduğuna hepimiz hemfikir olalım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pil çabuk bitiyor v30a almanya 4.4.2 nin yarısı kadar gitmiyor

ToisAndro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DorimanX kernel yükleyip beraberinde gelen uygulamayla fast charge özelliğini aktif edin. Bende 700-1000Mah çekti o da %95 lere çıktığı için. daha düşük yüzdeleri test etmedim henüz. Sona yaklaşınca az akım çekmeye başlar sonuçta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende güncelledim g2 yi benimde telefonum yavaş şarj ediyor artık demekki genel sorunmuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende de guncellemeden sonra bildirimlere yavaş sarj bilgisi geliyor. Orjinal adaptor kullanmama ragmen. Delirecem yahu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar lollipoptaki yavas sarj sorununa onerim şöyle.
Marketten battery doctor uygulamasini ve ampere adli uygulamayi indirin sarj ederken kablo gergin olmayacak sekilde telefonu duz bir zemine birakin . sonra ampere uygulamasini calistirin. 1610 ma gostermiyosa tum baglantilari kapatin (mobil veri wifi vs.) carpi isaretine basin resetleyip tekrar deneyin bu da olmuyosa bir servise goturseniz iyi olur iyi forumlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya lutfen yardimci olun lg g2 var 5.0.2 ye gecince harbiden yavas sarj oluyo bi couzumu yok mu ya adam gibi

said64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece ve sadece çözüm usb kablon değişecek donanımsal bişey bu yazılımsal değil