Leptoplarda Anti-Virüs gerçektende gereklimi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

MOBİL KRALI

Asistan
Arkadaşlar yeni bir laptop almayı düşünüyor Asus markalı 3600 liraya ve bu fiyatın içinde anti-virüs parasıda içindeymiş. Anti-virüs istenmezse fiyattan 250 lira düşülüyormuş. Sizce gerçekten bu lazımmı ?

Kirito Sao

Üyecik
Yasaklı
Sanırım bilgisayar hakkında çok bir bilgin yok. Windows Defender kısaca bilgisayarın içinde yüklü olan işletim sistemiyle gelen bir virüs programıdır, çok iyi olmasa bile iş görecek seviyededir. 250 TL'ye antivirüs programı almana gerek olmadığını düşünüyorum.

The Judge

𐰀𐱃𐱅𐰃𐰞𐰀
Yönetici
Moderatör
Öncelikle Windows 10 bir işletim sistemidir. Aldığınız cihazı kullanabilmek için içinde bir OS, yani işletim sistemi olmak zorundadır.

Windows 10'un içinde zaten kendi anti virüs yazılımı mevcuttur ki standart koşullar altında oldukça faydalı bir yazılımdır.
Ekstra işler ile meşgul değilseniz ek bir anti virüs yazılımına ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum.

MOBİL KRALI

Asistan
Daha önce bilgisayar kullandin mi?
Ben saten yeni alcam demiştim konu açıklamasında...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım bilgisayar hakkında çok bir bilgin yok. Windows Defender kısaca bilgisayarın içinde yüklü olan işletim sistemiyle gelen bir virüs programıdır, çok iyi olmasa bile iş görecek seviyededir. 250 TL'ye antivirüs programı almana gerek olmadığını düşünüyorum.
Teşekkürler laptobu aldım anti virüssüz aldım defender güvenliği açtım içim rahat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle Windows 10 bir işletim sistemidir. Aldığınız cihazı kullanabilmek için içinde bir OS, yani işletim sistemi olmak zorundadır.

Windows 10'un içinde zaten kendi anti virüs yazılımı mevcuttur ki standart koşullar altında oldukça faydalı bir yazılımdır.
Ekstra işler ile meşgul değilseniz ek bir anti virüs yazılımına ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorum.
Teşekkürler laptobu aldım anti virüssüz aldım defender güvenliği açtım içim rahat.

MOBİL KRALI

Asistan
Hepinize çok teşekkürler laptobu aldım anti-virüssüz defendere açtım içim rahat önerileriniz için tekrardan teşekkürler konu kapana bilir.👍👍👍

Son mesajlar