Leptop ekran dalgalanması

Bu konuyu okuyanlar

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba benim leptopta mount and blade warband oynuyorum önceden sıkıntı yoktu windows 8.1den 10a geçtim o arada leptobun termal macun sürdürmek ve fanı temizletmek için bilgisayarcıya gittim komple söktü ve taktı vs sonea oyuna gürdüm ve felaket bir dalgalanma var böyle bir çizgi var yukarıdan aşağıya dopru iniyor ekran titriyoe windows 10a geçişten dolayı ise 8.1 e düşsem düzelir mi veya bilgisayarcının yaptığı bir hata olabilir mi ne yapmalıyım sizce

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba benim leptopta mount and blade warband oynuyorum önceden sıkıntı yoktu windows 8.1den 10a geçtim o arada leptobun termal macun sürdürmek ve fanı temizletmek için bilgisayarcıya gittim komple söktü ve taktı vs sonea oyuna gürdüm ve frlaket bir dalgalanma var böyle bir çizgi var yukarıdan aşağıya dopru iniyor ekran titriyoe windows 10a geçişten dolayı ise 8.1 e düşsem düzelir mi veya bilgisayarının yaptığı bir hata olabilir mi ne yapmalıyım sizce

Merhaba benim leptopta mount and blade warband oynuyorum önceden sıkıntı yoktu windows 8.1den 10a geçtim o arada leptobun termal macun sürdürmek ve fanı temizletmek için bilgisayarcıya gittim komple söktü ve taktı vs sonea oyuna gürdüm ve felaket bir dalgalanma var böyle bir çizgi var yukarıdan aşağıya dopru iniyor ekran titriyoe windows 10a geçişten dolayı ise 8.1 e düşsem düzelir mi veya bilgisayarcının yaptığı bir hata olabilir mi ne yapmalıyım sizce
Cevap veren yok mu

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Ekran kartıyla ilgili bir soruna benziyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driverları kurdunuz mu?

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Ekrana zarar gelmiş olabilir resim veya video atar mısınız

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ekrana zarar gelmiş olabilir resim veya video atar mısınız
Video veya resim kaldırmıyor ben en iyisi sözle anlatayım ekranda bir kesik çizgi var aşağıdan yukarıya doğru fekan gidiyor ve fena titreme oluyor oynanmıyır oyun

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Sözle de anlaşılmıyor ki. Videoyu YouTube’a yükleyip link atabilirsin

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
attığın videoda dalgalanma değil yırtılma var. O da fps'in ekran hz'nden daha fazla olduğunda olur. Bir de 0.17 ve 0.18 inci saniyede bir şey olmuyor. Ya da ben görmiyorum

kendi ekranın videosun çek dışardan ve dışardan çektiğin videoyu youtubeye yükle öyle yükle

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
attığın videoda dalgalanma değil yırtılma var. O da fps'in ekran hz'nden daha fazla olduğunda olur. Bir de 0.17 ve 0.18 inci saniyede bir şey olmuyor. Ya da ben görmiyorum

kendi ekranın videosun çek dışardan ve dışardan çektiğin videoyu youtubeye yükle öyle yükle
Knk video youtubeye yüklenmiyor şimdi windows 8.1 i kurup format atcam bide o zmn devam ederse tekrar uğraşırım videoya olurmu

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
ekran kartının driverini güncel olduğundan emin olmanı öneririm, monitöründe darbe vb bir şey var mı? içini açabilirsen monitöre giden kabloyu da kontrol etmeni öneririm onda bir yırtılma kopuk kablo vb var mı?

hasansamet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
ekran kartının driverini güncel olduğundan emin olmanı öneririm, monitöründe darbe vb bir şey var mı? içini açabilirsen monitöre giden kabloyu da kontrol etmeni öneririm onda bir yırtılma kopuk kablo vb var mı?
Knk cım ben sadece pcciye götürdüm o söktü taktı içindeki kablolardan anlamıyom ki bakınca ama sadece.1 Oyunda oldu için windows sürümüyle alakalı gibi

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Knk cım ben sadece pcciye götürdüm o söktü taktı içindeki kablolardan anlamıyom ki bakınca ama sadece.1 Oyunda oldu için windows sürümüyle alakalı gibi
sadece oyunda oluyorsa tamam o oyunla falan alakalıdır ben sürekli oluyor andım :D