Lenovo'dan Sessiz İş Merkezi

Lenovo tarafından sunulan ThinkCentre A61, sessiz sakin çalışan, ısınma sorunu bulunmayan ve az enerji tüketen bir iş bilgisayarı olarak karşımıza çıkıyor. Peki bu makinenin içinde neler var?

Sağlam ama gösterişsiz bilgisayarlarla dikkatleri çeken Lenovo, ThinkCentre ailesindeki giriş seviyesi ürünlerden bir tanesiyle test merkezimize konuk oldu. ThinkCentre A61, AMD temelli bir iş bilgisayarı. Kullanıcılara çok fazla performans sunmayan ürün, klasik boyutlarda bir micro ATX anakart üzerine inşa edilmiş ve az enerji tüketen bileşenlerle güçlendirilmiş durumda. Üründe tümleşik ekran kartı, AMD'nin çok az enerji tüketen bir işlemcisi ve sessiz bir kasa soğutma sistemi bulunuyor. Ürünün diğer ayrıntıları videomuzda.

İzleyin

[sdntv]http://images.hepsiburada.com/assets/videos/LenovoThinkCentreA61.mp4[/sdntv]


Lenovo ThinkCentre A61
Masaüstü Bilgisayar

İşlemci: AMD Athlon4400+
Bellek: 1 GB DDR2 667 MHz
Grafik: Tümleşik ATI Radeon Xpress X1250
Sabit disk: 80 GB
Optik sürücü: DVD okuyucu
Monitör dahil değil

Üretici: Lenovo / Çin
Ülkemize getiren: Lenovo TürkiyeFiyatı: Yaklaşık 400 dolar

SDN - http://shiftdelete.net
 

ByKaMiKaZe

Profesör
Bilgisayarın sessiz olması sizin için önemli mi?
sorusunu görünce aklıma bir anım geldi kısaca geçiyim..

Dükkandaki makine normal seyrinde çalışırken ben bir an uzaklaştım makineden.Daha sonra oturdum içimden diyorum bu makine ne kadar da sessiz çalışmaya başladı yan taraftaki fan sesi var sadece. Sonrasında ekran karardı ve hazın son işlemci fanı susmuş pert ettiğim 2.işlemci ve anakart kombinasyonu olarak raflarda yerini aldı :D
 
Üst