Lenovo ve MSI arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pcdepo dan 2 laptop arasında kaldım. Biri Lenovo
http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z510-59-413191-notebook19
Diğeri MSi
http://www.pcdepo.com/msi-cx61-2oc-408xtr-notebook
Lenovo ekran kartı olark önde msi ise işlemci ve bana göre bir de marka. Kullanım alanım günlük kullanım çoğunlukla. Oyun olarak assassins creed serisini düzenli olarak oynarım ve arada league of legendse girerim. Benim tercihim msi den yana biraz da marka taknıtım var. Ama kesinlikle lenovo al diyorsanız lenovo alırım. Bu iki seçenek dışında öneri yapmassanız sevinirim.
Birde freedos oldugu için işletim sistemi almam lazım. Windows 8 in 250 liradan 700 liraya kadar birsürü ürünü var.Buradan işletim sistemi için link te atarsanız sevinirim.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
oyun için alacaksanız ekran artlarına göre karşılaştırma yapıcaz,
lenovoda gt740m var msida gt720m gt740m çok daha üstünbir kart o yüzden lenovo ile daha yüksek oyun performansı alırsınzı :)

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
oyun için alacaksanız ekran artlarına göre karşılaştırma yapıcaz,
lenovoda gt740m var msida gt720m gt740m çok daha üstünbir kart o yüzden lenovo ile daha yüksek oyun performansı alırsınzı :)

Yorumlar lenovo agirlikli olucak gibi. Peki 250 tl civarina windows8 isletim sistemi bulabilir miyim ?

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0

verdiğiniz linkler yükseltme paketleri bunları alıp tek başına kullanmak mümkün değil.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

verdiğiniz linkler yükseltme paketleri bunları alıp tek başına kullanmak mümkün değil.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu 154 olan öyle ama 315 olan değil