Lenovo P2

Bu konuyu okuyanlar

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Herese iyi forumlar. Baya bir süredir almayı düşünüyorum 1.500 tl bütçem var en fazla. p2 den başka tavsiyelere de açığım

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Alınmaz arkadaş. Bataryası süper ama kamerası çok kötü ve Android 8 güncellemesi almayacak. Onu alacağına Zenfone 3, Mi5s, Xperia X alabilirsin.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınmaz arkadaş. Bataryası süper ama kamerası çok kötü ve Android 8 güncellemesi almayacak. Onu alacağına Zenfone 3, Mi5s, Xperia X alabilirsin.

kamera pek takıntım deil ama asustan korkuyorum ekran yanması oluyor

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Benim icin batarya cok onemli hocam. Performansta oyle Zenfone 3 bunlari karsilayabilir mi
Emin ol, rahatlıkla karşılar. Performans modunda yüksek parlaklıkta bile yoğun kullanımda saat 4 te falan şarjı yüzde 25 falan oluyor. Güç tasarrufu modunda bir günü çok iyi götürür, ertesi gün sabah saat 9 da falan şarja koyarsın. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Emin ol, rahatlıkla karşılar. Performans modunda yüksek parlaklıkta bile yoğun kullanımda saat 4 te falan şarjı yüzde 25 falan oluyor. Güç tasarrufu modunda bir günü çok iyi götürür, ertesi gün sabah saat 9 da falan şarja koyarsın. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Su anda media markt ta yoktu zenfone3. Alacagim telefonu media markttan almaliyim indirim cekinden dolayi. Rica etsem kucuk bi arastirma yapabilir misiniz

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Su anda media markt ta yoktu zenfone3. Alacagim telefonu media markttan almaliyim indirim cekinden dolayi. Rica etsem kucuk bi arastirma yapabilir misiniz
Ben de mediamarkte göremedim ama fiyatı uygun gelirse buna bakabilirsin
Asus Zenfone 3 ZE552KL 64 GB Dual Sim (Asus Türkiye Fiyatı
Bak şunu da kaçırma
https://m.n11.com/asus-zenfone-3-64gb-
ze552kl-4gb-ram-asus-2-yil-garanti-yenilenmis-P201487753
Ama illaki MediaMarkt tan alacaksan biraz beklemelisin.
--- Gönderi Güncellendi ---
Asus Zenfone 3 64gb Ze552kl 4gb Ram Asus 2 Yıl Garanti Yenilenmiş - n11.com
Aşağıdan attığıma bak

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de mediamarkte göremedim ama fiyatı uygun gelirse buna bakabilirsin
Asus Zenfone 3 ZE552KL 64 GB Dual Sim (Asus Türkiye Fiyatı
Bak şunu da kaçırma
https://m.n11.com/asus-zenfone-3-64gb-
ze552kl-4gb-ram-asus-2-yil-garanti-yenilenmis-P201487753
Ama illaki MediaMarkt tan alacaksan biraz beklemelisin.
Asus Zenfone 3 64gb Ze552kl 4gb Ram Asus 2 Yıl Garanti Yenilenmiş - n11.com
Aşağıdan attığıma bak

O zaman bekleyeyim hocam zaten telefonu bu ay sonunda alicam o zamana gelir herhalde
Bide sunu okudum hocam
Kesin Olarak Android 8.0 O (Oreo) Alacak Cihazlar

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Attığın linkte de P2 yok.
Ayrıca Media Markt a gelebilir de, gelmeyebilirde. Ben olsam Zenfone 3 ü N11 deki fırsattan alırdım. Ama karar senin;)
Abi sende asuscu ciktin :) . media markttan almak zorundayim baska onerebilecegin cihaz yokmu

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Mi5s diycem ama o ithalatçı, Xperia X de mağazada pahalı, neyse, bekle o zaman, inşallah gelir. Ama mediamarktan indirimli gelse de n11 dekinden ucuz geleceğini sanmıyorum.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ben asus önermem. Universite 1. Sinifta beraber kaldigim cocukta vardı zenfone 3. 1 sene olmuş alalı günde 3 kere şarj eder mi bir insan. Artı telefonun kapagı kahverengi olmuştu bir kısmı neden diye sordugumda telefonun çok ısınmasından diyordu.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Ben asus önermem. Universite 1. Sinifta beraber kaldigim cocukta vardı zenfone 3. 1 sene olmuş alalı günde 3 kere şarj eder mi bir insan. Artı telefonun kapagı kahverengi olmuştu bir kısmı neden diye sordugumda telefonun çok ısınmasından diyordu.
Onu nasıl becermiş?

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Ben öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım, telefonu çok yoğun kullanmama rağmen. Senin arkadaş çok kötü kullanmış olmalı

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ben öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım, telefonu çok yoğun kullanmama rağmen. Senin arkadaş çok kötü kullanmış olmalı
Valla kötü kullanımdan kasıt fazla kullanmayı kastediyorsan yogun kullanıyordu elinden dusmezdi de bu bir telefonun oyle olması için sebep degil bence. Kapakta yanma nedir. 2 kere falan garantiye de yollamıştı.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Valla kötü kullanımdan kasıt fazla kullanmayı kastediyorsan yogun kullanıyordu elinden dusmezdi de bu telefonun oyle olması için sebep degil bence.
E telefon benim de elimden düşmüyor, bizim ev interneti de uzun zamandır kesik olduğu için tüm işlerimi telefondan yaptım çatır çutur kullandım hala banamısın demiyor. Neyse, böyle değişik şeyler hep olur zaten. Sonuçta s8 aldım berbat oldu birkaç günde pert oldu şeklinde de yorumlar var, ama onların da arkasında başka nedenler var. Ben kendi adıma ve deneyimlerime dayanarak zenfone 3 öneriyorum.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
E telefon benim de elimden düşmüyor, bizim ev interneti de uzun zamandır kesik olduğu için tüm işlerimi telefondan yaptım çatır çutur kullandım hala banamısın demiyor. Neyse, böyle değişik şeyler hep olur zaten. Sonuçta s8 aldım berbat oldu birkaç günde pert oldu şeklinde de yorumlar var, ama onların da arkasında başka nedenler var. Ben kendi adıma ve deneyimlerime dayanarak zenfone 3 öneriyorum.
Valla gördüklerimi soyluyorum yani. Önermiyorim ben de :)

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
P2 iyi yani. İnsanların cogu bataryası standartların ustunde olan bir telefon kullanmadiklari icin ne kadar guzel gelecegini bilmiyorlar. Yüzde 40 şarjın olmasına rağmen "tamamdır bu günüde çıkardık" dedirtebilecek bir telefon. Baskaları dışarı çıkamaz şarjı 100 yapmadan. Kamerası iyi istiyorsan da 1600 e falan moto z var yani.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
P2 iyi yani. İnsanların cogu bataryası standartların ustunde olan bir telefon kullanmadiklari icin ne kadar guzel gelecegini bilmiyorlar. Yüzde 40 şarjın olmasına rağmen "tamamdır bu günüde çıkardık" dedirtebilecek bir telefon. Baskaları dışarı çıkamaz şarjı 100 yapmadan. Kamerası iyi istiyorsan da 1600 e falan moto z var yani.

P2 de kronik sorun yasar miyim peki

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
P2 de kronik sorun yasar miyim peki
Araştır bence kronik sorunu.1-2 kişi de varsa alabilirsin.Her telefonda en az bir tane sorunlu kullanıcı olur.Sakın Samsung Alt Modelleri alma.J,A serisi falan.S ve Note dışında önem vermiyorlar.Önerim mediamarkt istiyorsan zte axon 7 mini.Ama bence telefonu hepsiburada'dan al mediamarktanda diğer teknolojik aletleri alırsın.Kılıf,kulaklık,Ses Sistemi ne istiyorsan.

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Araştır bence kronik sorunu.1-2 kişi de varsa alabilirsin.Her telefonda en az bir tane sorunlu kullanıcı olur.Sakın Samsung Alt Modelleri alma.J,A serisi falan.S ve Note dışında önem vermiyorlar.Önerim mediamarkt istiyorsan zte axon 7 mini.Ama bence telefonu hepsiburada'dan al mediamarktanda diğer teknolojik aletleri alırsın.Kılıf,kulaklık,Ses Sistemi ne istiyorsan.
Media markt ta yaklasik 500 tl lik cekim var o yuzden. Zte axon 7 mini den korkuyorum acikcasi

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Media markt ta yaklasik 500 tl lik cekim var o yuzden. Zte axon 7 mini den korkuyorum acikcasi
zte markasından korkuyorsan şöyle diyeyim,operatör telefonlarını yapıyorlar.benim önerim teli hepsiburadadan al.500 tl ile de hangi teknolojik ürünü alırsan al.p2 dışında sony xa1 ultra önerebilirim.biraz daha pahalı ama.veya daha düşük bütçe ile p9 lite 2017 önerebilirim (huawei).beğenmezsen al p2 geç