Lenovo P2 & 1700 TL ye kadar Telefon Tercihi

aimert2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo P2'nin teknik özellikleri:

• İşletim sistemi: Android OS 6.0 Marshmallow
  • Boyutlar: 153 x 76 x 8.3 mm / 177 gr
  • Ekran: 5.5-inç Full HD (1080p), Super AMOLED, %71.7 ekran/gövde oranı
  • İşlemci: Snapdragon 625 (8x2.0 GHz Cortex-A53)
  • Ekran kartı: Adreno 506
  • Bellek: 3GB / 4GB
  • Depolama alanı: 32GB / 64GB – Artırılabilir hafıza (256GB)
  • Arka kamera: 13MP, çift ton LED flaş, 1080p@30fps
  • Ön kamera: 5MP
  • Batarya: 5100 mAh
Bu telefonu almayı düşünüyorum arkadaşlar yorumlarınızı alabilir miyim? Kullanan arkadaşlar varsa onlarda yorum yapabilirlerse çok sevinirim.
1700 liraya kadar hangi telefonu alabilirim?

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Huwaei mate 8
Sony Xperia Z5
Asus zenfone 3

aimert2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Telefona baktım 4inç olması çok küçük mü olur telefon diye düşünüyorum. hiç elime almadım daha.

Ben SE kullanıcısıyım. 6 Plus vardı. Günümüz standartlarında küçük ama . Sonuçta A9 işlemci barındırıyor. Performansta sizi mahcup etmez

aimert2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben SE kullanıcısıyım. 6 Plus vardı. Günümüz standartlarında küçük ama . Sonuçta A9 işlemci barındırıyor. Performansta sizi mahcup etmez

Teşekkür ederim hocam. Lenovo P2 hakkındaki görüşlerin nelerdir?

Power02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim hocam. Lenovo P2 hakkındaki görüşlerin nelerdir?
Hocam o sanal tuş hiç olmamış hem home butonu var sırf parmak izi okuyucu önde olsun diye bence ideal ama 1499 TL den giriş yapmalıydı yine de alınır orta seviye için yeterli tek eksiği belki kamerası olacak lenovo pek iyi değil bu konuda ..

aimert2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam o sanal tuş hiç olmamış hem home butonu var sırf parmak izi okuyucu önde olsun diye bence ideal ama 1499 TL den giriş yapmalıydı yine de alınır orta seviye için yeterli tek eksiği belki kamerası olacak lenovo pek iyi değil bu konuda ..

Bugün telefonu inceleme fırsatı buldum hoşuma gitti. Kamerası da güzel bence. Ancak Snapdragon 625 işlemci kullanması kafama takıldı düşük gelir mi diye ileride kasma vs. sıkıntı çıkarır mı sence?

Power02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün telefonu inceleme fırsatı buldum hoşuma gitti. Kamerası da güzel bence. Ancak Snapdragon 625 işlemci kullanması kafama takıldı düşük gelir mi diye ileride kasma vs. sıkıntı çıkarır mı sence?
Yazılımsal sorunlar olmadığı sürece o işlemci kasmaz :) ve şunu da ekleyelim sonuçta orta segment telefonu ona göre işlemler yapmak ve oyunlar oynamak gerekir aksi takdirde ısınır da kasar da yani :) ben gibi günlük kullanıcı iseniz oyun yok arada bir kamera kullanımı arama mesaj internet gibi gündelik şeyler için fazla bile :) iyi günler dilerim

aimert2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazılımsal sorunlar olmadığı sürece o işlemci kasmaz :) ve şunu da ekleyelim sonuçta orta segment telefonu ona göre işlemler yapmak ve oyunlar oynamak gerekir aksi takdirde ısınır da kasar da yani :) ben gibi günlük kullanıcı iseniz oyun yok arada bir kamera kullanımı arama mesaj internet gibi gündelik şeyler için fazla bile :) iyi günler dilerim

Çok teşekkür ederim. Büyük olasılıkla Lenovo P2 yi alıcam. Eğer telefonu merak eden olursa aldıktan sonra kullanıp yorumlarımı yazarım buraya.