Lenovo Mouse ve Olmayan Garantisi

Berkay47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
3 ay önce A101 den Lenovo L300 GX30K79401 model mouse satın aldım.3 ay sonra 3.kez pilini değiştirdim sonra çalışmamaya başladı.Işığı yanıyor,usb alıcıyı takınca bilgisayar algılıyor fakat hareket ettirdiğimde ve tuşlara bastığımda hiç bir tepki olmuyor.Lenovo Garanti için servisi aradım fakat bana A101 ile görüşün diyor.Nasıl garantili şimdi bu ürün? Ben de artık bu Lenovo dan bıktım Mousedan anlayan biri varsa yardımcı olabilir mi kendim çözmeye çalışacağım.

Berkay47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İthalat garantili değil Lenovo Türkiye Garantili garanti belgesinde yazıyor bide 2 yıl garantili diye.A101 de aradım onlarda Lenovo'yu suçluyor zaten biz size döneriz klişesi burada da var tabi 1 hafta oldu A101 den de haber yok.A101 mağazaya gitsem ne diyeceğim ayrıca iade için zaman geçmiş adam daha ürünü doğru okutamıyor bununla mı uğraşacak kasada.Lenovo'ya da şikayetvar da yazdım bunu dönceğiz dediler yine dönmediler tabi ki 1 hafta oldu yine bunda da.Artık bıktım burdan Lenovo marka alacaklara sesleniyorum lütfen bulaşmayın bu rezil markaya.

Mouse'dan anlayan biri varsa yardımcı olursa sevinirim.