Left 4 Dead 2 Oyununda Your map [maps/(HARİTANIN İSMİ).bsp] differs from the server ' hatası

Bu konuyu okuyanlar

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler Left 4 Dead 2 oynarken saçma sapan bi hata veriyo. Normalde oyunu oynayabiliyorum fakat örneğin no mercy haritasında oynarken haritayı bitirdikten sonra 2. bölgeye geçerken Loading bir kaç sn. doluyo ve sonra Your map [maps/(HARİTANIN İSMİ).bsp] differs from the server diye hata verip server dan atıyo. Aynı servere girmeyi deneyince yine birkaç sn dolup aynını diyo. Ne yapmam lazım topu topuna 4 5 harita oynayabiliyorum acil yardım lazm (bu hata multiplayer de oluyo. Single de oluyo mu bilmiyorum denemedim.)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Beyler Left 4 Dead 2 oynarken saçma sapan bi hata veriyo. Normalde oyunu oynayabiliyorum fakat örneğin no mercy haritasında oynarken haritayı bitirdikten sonra 2. bölgeye geçerken Loading bir kaç sn. doluyo ve sonra Your map [maps/(HARİTANIN İSMİ).bsp] differs from the server diye hata verip server dan atıyo. Aynı servere girmeyi deneyince yine birkaç sn dolup aynını diyo. Ne yapmam lazım topu topuna 4 5 harita oynayabiliyorum acil yardım lazm (bu hata multiplayer de oluyo. Single de oluyo mu bilmiyorum denemedim.)

Steam platformundan mı oynuyorsun?

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tamam teşekkürler bi deniyim sonra haritaya giriyim sonradan oldu mu yazarım

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
5 tane dosya eksik dedi 22 mb indirdi ama yine aynı sorun var

---- Mesajlar birleştirildi ----

sonra yine yaptım ama bu sefer eksiklik çıkmadı

Son düzenleme:

Burak Okten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 tane dosya eksik dedi 22 mb indirdi ama yine aynı sorun var

---- Mesajlar birleştirildi ----

sonra yine yaptım ama bu sefer eksiklik çıkmadı
Aynı sorun cs go'da da oluyor ve dosya doğrulama çözüm olmuyor sorunu yaşadığında pc resetlemek çözümü ben öyle yapıyorum