League Of Legends'ta Dava Açmak.

Bu konuyu okuyanlar

694Ruthless

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
LoL'de ölmüş nineme ve Allah'a küfür eden birine dava açmak istiyorum, SS'leri aldım. Allah'a küfür ederken hedef ben değildim fakat "ölmüş ninenin ruhunu ***" dedi, tek satır yazdı sadece bana ve hitap ederken oyundaki karakterimin adını kullandı. Bu konuda League of Legends çerçevesinde tecrübesi veya bilgisi olan varsa anlatabilir veya tavsiye verebilirse sevinirim. Eğer oluru varsa uğraşmak istiyorum. Avukatım falan yok fakat basit bir olay kendim halledebilirim diye düşünüyorum. Konu hakkında çok fazla bilgim yok öğrenciyim zaten. Savcılığa mı gitsem yoksa karakola mı? Bu konuları çok bilmiyorum o yüzden buraya sorma gereği duydum.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
tmm iyi bişey değil ama o öyle sövdü diye öyle olucak diye bişeymi var ip adresi filan elinde olsa hadi neyse o kadar mahkeme savcılıkla fln uğraşmak ya da uğraşmamak senin elinde

Anonim 234172

Öğrenci
Reaksiyon puanı
73
Her sövene dava açılsa LoL kitlesinin %90'ı hapisteydi zaten. Uğraşmanı önermem bir sonuç çıkacağını sanmam.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
LoL'de ölmüş nineme ve Allah'a küfür eden birine dava açmak istiyorum, SS'leri aldım. Allah'a küfür ederken hedef ben değildim fakat "ölmüş ninenin ruhunu ***" dedi, tek satır yazdı sadece bana ve hitap ederken oyundaki karakterimin adını kullandı. Bu konuda League of Legends çerçevesinde tecrübesi veya bilgisi olan varsa anlatabilir veya tavsiye verebilirse sevinirim. Eğer oluru varsa uğraşmak istiyorum. Avukatım falan yok fakat basit bir olay kendim halledebilirim diye düşünüyorum. Konu hakkında çok fazla bilgim yok öğrenciyim zaten. Savcılığa mı gitsem yoksa karakola mı? Bu konuları çok bilmiyorum o yüzden buraya sorma gereği duydum.
Welcome to LoL TR server.

Ne kadar miğde bulandırıcı küfür varsa orada. Her oyunda ilk liglerde vardır bu tipler. Sen lig atlmaya bak.