League Of Legends A Critical Error Has Occurred

Bu konuyu okuyanlar

Arda Karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

League Of Legends Oynarken A Critical Error Has Occurred Hatası Alıyorum Çözümü Varmı Varsa Açıklayabilirmisiniz Yardım Edenlere Şimdiden Teşekkürler​

Aldığım Hatanın Görüntüsü:
Eror.PNG

Bilgisayarım: Intel R Celeron R CPU J1800 2.41 GHz 2.41 GHz 4 GB RAM 64 Bit İşletim Sistemi

Ekli dosyalar

• Eror.PNG
    Eror.PNG
    7.8 KB · Görüntüleme: 82
  • Eror.PNG
    Eror.PNG
    7.8 KB · Görüntüleme: 84
  • Eror.PNG
    Eror.PNG
    7.8 KB · Görüntüleme: 81

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096

Arda Karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Başlıkta yazdığım gibi hata alıyorum ve 6 yıllık pc de GTA5 de sorunsuz çalışırken League Of Legendsde hata alıyorum yaklaşık 2 yıldır böyle ve GTA da bi zamandan sonra sıkıyor Bilgisayarımın ve aldığım hatanın görüntüsünü altta belirticem ama bilgisayarımın özellikleri düşük ama GTA 5 i sorunsuz açıyor League Of Legends de hata alıyorum bunun çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum yoksada mecvuren bilgisayar değiştiricem.
Bilgisayarım: Intel R Celeron R CPU J1800 2.41 GHz 2.41 Ghz
4GB RAM 64 Bit İşletim Sistemi
Windows 7 Ultimate
Yardım Etmeye çalışanlara çok teşekkürler.
Aldığım Hatanın Görüntüsü:
Eror.PNG

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Evet deyip dosyaları Riot ile paylaşabilirsiniz.
Oyunu silip yükleyebilirsiniz.
Hextech onarıcısını deneyebilirsiniz.

Arda Karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Evet deyip dosyaları Riot ile paylaşabilirsiniz.
Oyunu silip yükleyebilirsiniz.
Hextech onarıcısını deneyebilirsiniz.
İngilizce ile çok alakam olmadığı için tam olarak ne yazdığını anlamıyorum sistem düşük olduğundan 5 dk zaman ver falan diyor ama tam olarak ne demek istediğini anlamıyorum
bide oyunu silip yüklemeyi 15 kere denedim hiç sonuç alamayınca komple sildim ve yeni bilgisayar alana kadar oynamamaya çalıştım ama hatada verse GTA 5 bi zamandan sonra sıkıyor ve başka oyun bulamıyorum mecvur League Of Legends i tekrar indirdim ve özel oyunda 30 dk oynadıktan sonra hata verdi normalde oyunun ilk 3 dk sında hata veriyor ve tekrar girmeye çalışınca oyun açılıyor 3 dk sonra geri aynı hata ile oyun kapanıyordu interneti değiştirdim ve bu olay 30 dk ya çıktı ama bazı League Of Legends maçları 40-60 dk sürdüğü için gene bi verim alamayabiliyorum bunun sorununu çözemedim illa pc değiştirmek gerekiyor galiba o dediklerini tekrar deniyicem ama Hextech onarıcısı ne onu bilmiyorum sadece o ne oluyor açıklarsanız mutlu olurum.
Bide bu sadece hatanın tek kısmı 2 kısmı daha var onların görüntüsünüde atarım isterseniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve şuan oyuna giriyorum o diğer 2 kısmında görüüntüsünü alıp atıcam

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hata mesajında kritik bir hatadan dolayı oyunun kapatıldığını ve evet seçeneğini seçerseniz hatayla ilgili dosyaları hazırlayacağını söylüyor.

Hextech onarıcısı ise Riot Games'in çıkardığı ve oyundaki sorunları algılayıp çözen program. Kurunca seçeneklerden ilerleyip halledebilirsiniz.
Olmazsa Riot'a ticket atmayı deneyin.
Bu arada ekran görüntüsü gelmemiş.

Arda Karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hata mesajında kritik bir hatadan dolayı oyunun kapatıldığını ve evet seçeneğini seçerseniz hatayla ilgili dosyaları hazırlayacağını söylüyor.

Hextech onarıcısı ise Riot Games'in çıkardığı ve oyundaki sorunları algılayıp çözen program. Kurunca seçeneklerden ilerleyip halledebilirsiniz.
şuan 6. oyundayım ve 5 oyunda hata almadım ama 6. sında hata vermeden oyun kapandı ve tekrar giriyorum arada hata vermeden kapanıyor nedenini anlamadım

şuan tekrar attı ve hata yok bu oyundan çıkıp tekrar giricem öyle deniyicem olmazsa yarın atıcam ara sıra tutukluk yapıp hata vermeden oyundan atıyor hatanın sesi var ama kendisi yok anlamadım

Bide bu hextech onarıcısını nerden ve nasıl indirebilirim link varsa atabilirmisiniz
veya kurlumunu ve indirilişini gösteren bi video farketmez

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
şuan 6. oyundayım ve 5 oyunda hata almadım ama 6. sında hata vermeden oyun kapandı ve tekrar giriyorum arada hata vermeden kapanıyor nedenini anlamadım

şuan tekrar attı ve hata yok bu oyundan çıkıp tekrar giricem öyle deniyicem olmazsa yarın atıcam ara sıra tutukluk yapıp hata vermeden oyundan atıyor hatanın sesi var ama kendisi yok anlamadım

Bide bu hextech onarıcısını nerden ve nasıl indirebilirim link varsa atabilirmisiniz
veya kurlumunu ve indirilişini gösteren bi video farketmez
Buradan indirebilirsiniz.

Arda Karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
şuan 20. dk dayım ama hayla hata almadım hatayı alınca bildiririm

şuan tutukluk ypatı ve hata vermeden sesi geliyor ve oyun komple kapanıp ana ekrana geliyor şuan kafam çok karışık ne yapsam olmuyor çok sinir oldum GTA 5 de çok sıkıyor girer girmez sıkılıp biraz arabayla gezip çıkıyorum League Of Legends de hatanın sesi gelip kendisi gelmiyor sizi de bekletiyorum kusura bakmayın :confused:

Şuan o attığınız linkten indirdim ve başlaya bastım şuan bişeyler yüklüyor ama ne bilmiyorum tam olarak ne işe yarıyor bu uygulama

Şuan yüklendi ve masa üstüne winrar oluşturdu napıcam bunu?

Çok şükür hatayı verdi ve evet e bastığımda böyle bişey dedi tekrar evet e bastım ve kapandı
Eror 2.PNG

Son düzenleme: