LCD Monitör tavsiyesi ...

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
çok fark olacağını sanmıyorum ama biraz da içinin rahat etmesi adına 2 ms daha iyidir.
monitör olarak da samsung un şuan en iyi olduğunu düşünüyorum detaylı incelemesem de dolaşırken baktıklarım üzerinden konuşuyorum.
samsung led monitörün çıkmasını bekliyorum ben de zaten bu saatten sora biraz daha para biriktirip led monitör almak en mantıklısı en azından aradaki kontrast farkı bile koyuyor.

yakulum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pardon ama herhangi bir şekilde 2ms ve 5ms arasındaki farklı anlayabilme şansınız var mı ? 8ms ekran kullandım zerre kadar fark olmuyor. Çözünürlük, hz ve renk sayısı gerçekten çok önemli ama MS nin o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum.

gözle görüp yakalayamadığın kadar fark vardır. eğer hiçbir fark olmasaydı zaten farklı ms birimlerinde model üretmezlerdi sanırım. ve martymcfly'ın da dediği gibi içine sinmesi önemli olan. monitör olarak da kuzen almadan önce yaptığı araştırmada herkesin söylediği şey samsung'un iyi olduğuydu... samsung p2050n veya p2250n iyidir dostum go for it! :)

mustafa.sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung p2250n modelinde dvi çıkışı yok. Ama p2250 de var. Bence dvi siz monitör alma

mert26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selamlar bence 21,5 inç alın diğerlerine göre fiyat performans diye okudum pcnet dergisinden lg flatron w2261vp editörün seçimi fiyat 397 tl 100 üzerinde 94 puan almış yaptıkları testlerde
tasarımını çok beğendim