LC Waikiki'den LGBT Destekçilerini Kudurtan Hamle

Bu konuyu okuyanlar

gangboys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bu forum'da ki Moderatörlerin ''kudurtan'' şeklinde bir başlığı değiştirtmemesine hiç şaşmadım. Zira hepsi çok iyi bir ülkede yaşıyor ve tek dertleri, LGBT destekçiliği.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok doğru bir karar. İnsanların böyle şeylere yöneltilmemesi ve dillendirilmemesi gerek.
Abi bir yönelim değil ki bu keşke açıp bir okusaydınız ya.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
O millete 18+ hareket yapanların Türkiye kız çocuklarına,kadınlarına tecavüz edenlerden farkı yok zaten nasıl ki bizim gibi hetero insanların sapığı varsa maalesef onlarda da var buna kimse karşı gelemez. İsterse 5 milyon kişi boykot yapsın boykot sonuç çıkarmaz.
Bu bir başka başlığın konusu. Bu yazdığıma bir cevap değil.
Ben niye boykot edeyim ki adamlık erdemini unutmuş birini. Evlenip karısına çocuğuna sahip çıakcakken, babasının ne emeklerle büyüttüğü kişi sapkınlığa gidecek. Benim konuşmam birşeyi değiştirmez tabi keşke devlet birşeyler yapsa.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Bu bir başka başlığın konusu. Bu yazdığıma bir cevap değil.
Ben niye boykot edeyim ki adamlık erdemini unutmuş birini. Evlenip karısına çocuğuna sahip çıakcakken, babasının ne emeklerle büyüttüğü kişi sapkınlığa gidecek. Benim konuşmam birşeyi değiştirmez tabi keşke devlet birşeyler yapsa.
Anlatamazsın kardeşim boş ver. Dünya bunlara kalırsa insanlık son bulur, umarım bir gün gerçekten dünya bunlara kalır da insanlık biter hayvanlar ve bitkiler rahat rahat yaşar ?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Ya hocam ezelden beridir böyle "sapkın" olarak tanımlanan hareketler var. Lakin küçüklüğümde pek yoktu böyle şeyler. Tüm dünya açıkça söylüyor bu olayı alışılagelmiş birşey haline getirmeye çalışıyorlar. Son bir kaç yıldır hem animelerde hem filmlerde konu ediliyor yer veriliyor. Özellikle got dizisinde kardeşleri bile ilişki yaşar hale getirdiler. İnsanları alıştırıyorlar bariz şekilde. Hayvanlara, çocuklara yapılan sapkınlıkları herkes haksız buluyorken bunu haklı bulmaları çok ilginç.