Yardım Lastik Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

gorkem_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;
2009 Model VW Jetta MK5 kasa Benzinli aracıma 205/55/16 dört mevsim lastik almak istiyorum.
1)Dört mevsim lastik almak mantıklımı bilen biri varsa detaylı açıklarsa sevinirim.örneğin karlı havada veya çok sıcak yolda performansı nasıl etikler?
2) f/p açısından az ses alan ve yol tutuşu iyi olan hangi lastik modelini önerirsiniz? (Bütçem 2000 civarı, İstanbul şehiriçinde kullanmak için )

Reaksiyon puanı
8,023
Dört mevsim bence almayın. Kışın tam performansı yok, yazın tam performansı yok yani ne orada ne burada işinizi görmeyecek bir lastik diye tecrübe ettim ben.

gorkem_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne almamı tavsiye edersiniz peki hocam istanbulda yaşıyorum ve devamlı çanakkaleye gidip geliyorum ne alcağıma daha karar veremedim.
Siz hangi marka ve model dört mevsim kullandınız?

Reaksiyon puanı
8,023
Ne almamı tavsiye edersiniz peki hocam istanbulda yaşıyorum ve devamlı çanakkaleye gidip geliyorum ne alcağıma daha karar veremedim.
Siz hangi marka ve model dört mevsim kullandınız?
Emin olmamakla birlikte Lassa diye hatırlıyorum. İkinci el almıştım arabayı üstünde o lastikler vardı devam etmiştim ben de. Şu an ama bir lastik alacak olsam önceliğim Bridgestone olurdu. Aracın yere temas eden tek yeri lastik burada 3'e 5'e bakmadan güvenebileceğim marka olan bunu tercih ederdim. Bayadır sıfır lastik almadığım için şu an fiyatı nedir bilmiyorum ama.