Laptop'umun özellikleri bunlar

Bu konuyu okuyanlar

Omerrrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
goLgaL.png

goLg32.png

VE BİLGİSAYARIM ÇOK KASIYOR GERİ İADE ALMIYORLAR NE YAPAMAM LAZIM BU BİLGİSAYARI İYİLEŞTİRMEK İÇİN NE OLUR FİLM İZLERKEN VİDEO BİLE KASIYOR DOĞRU DÜZGÜN FİLM İZLENMİYOR VE BEN PES 2016 YÜKLEMEK İÇİN ALMIŞTIM EVKUR KANDIRDI BENİ BENİM BU BİLGİSAYARA NASIL MASRAF YAPIPDA DÜZELTEBİLİRİM BİLGİSİ OLAN WAR İSE LÜTFEN SÖYLESİN

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
goLgaL.png

goLg32.png

VE BİLGİSAYARIM ÇOK KASIYOR GERİ İADE ALMIYORLAR NE YAPAMAM LAZIM BU BİLGİSAYARI İYİLEŞTİRMEK İÇİN NE OLUR FİLM İZLERKEN VİDEO BİLE KASIYOR DOĞRU DÜZGÜN FİLM İZLENMİYOR VE BEN PES 2016 YÜKLEMEK İÇİN ALMIŞTIM EVKUR KANDIRDI BENİ BENİM BU BİLGİSAYARA NASIL MASRAF YAPIPDA DÜZELTEBİLİRİM BİLGİSİ OLAN WAR İSE LÜTFEN SÖYLESİN
Bilgisayarin ozellikleri gayet guzel gibi gozukuyor belki laptop un ureticisi icine bircok yardimci program kurdugu icin kasiyor olabilir format atmakta fayda var...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Dostum sana cevap verdik zaten ayrıca iade edemessin süresi geçmiş. Satabilirsen sat. Öneri yaparız buradan. Amd mobil'de pişmanlıktır.
goLgaL.png

goLg32.png

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Dostum sana cevap verdik zaten ayrıca iade edemessin süresi geçmiş. Satabilirsen sat. Öneri yaparız buradan. Amd mobil'de pişmanlıktır.
Intel de kullandim Amd de kullandim benim Acer makinada a6 apu var makine canavar gibi geldiginde icinde cok program vardi sadece bi format attim cihaz on numara halen daha .

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Intel de kullandim Amd de kullandim benim Acer makinada a6 apu var makine canavar gibi geldiginde icinde cok program vardi sadece bi format attim cihaz on numara halen daha .
Mobil'de 4-5 bin liralık amd işlemciler hariç alt fiyat aralığı için amd pişmanlık. Örneğin 3000 lira'ya gtx950m ve i7 4720 hq bi pc alabiliyon amd tarafından ise r5 330m en fazla bu da çok kötü bi kart.

Son mesajlar