Laptoptu 1cm yerinden oynatsam wifi kopuyor ve görmüyor

Bu konuyu okuyanlar

grafibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Asus n53sn dizüstü laptop kullanıyorum. Wifi ile ilgili bir sorunum var. Çok ilginç bir sorun. Laptopu açıyorum wifiye bağlanıyor. Fakat laptopun yerini sadece 1cm değiştirdiğimde wifi gidiyor ve wifi ağını hiç görmüyor. Sürekli reset atmak zorunda kalıyorum. Başka bir yerde açtığımda da sabit kaldığı sürece wifi bağlı kalıyor yine sakin bir şekilde nazikçe laptoğu 1cm bile oynatsam sürüklesem yerinden wifi kopuyor. Bunu defalarca denedim. Bazende kendiliğinden kopuyor ve bir daha wifi ağlarını hiç görmüyor. Çok ilginç bir durum. Aylarca çözemedim. Bu sorunu çözen olursa anlısından öpeceğim vala. :D

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250
Asus n53sn dizüstü laptop kullanıyorum. Wifi ile ilgili bir sorunum var. Çok ilginç bir sorun. Laptopu açıyorum wifiye bağlanıyor. Fakat laptopun yerini sadece 1cm değiştirdiğimde wifi gidiyor ve wifi ağını hiç görmüyor. Sürekli reset atmak zorunda kalıyorum. Başka bir yerde açtığımda da sabit kaldığı sürece wifi bağlı kalıyor yine sakin bir şekilde nazikçe laptoğu 1cm bile oynatsam sürüklesem yerinden wifi kopuyor. Bunu defalarca denedim. Bazende kendiliğinden kopuyor ve bir daha wifi ağlarını hiç görmüyor. Çok ilginç bir durum. Aylarca çözemedim. Bu sorunu çözen olursa anlısından öpeceğim vala. :D
Değişik bir sorunmuş.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
BIOS update denedin mi?

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Evet denedim. Aklima gelen her yontemi denedim. Enteresan bir sorun. Laptopu 1 cm yerinden oynatsam yavasca bile olsa wifi kopuyor. İnternete baglanmam icin laptopun sabit kalmasi gerekiyor
İçini aç ve bak antene hasar görmüş ise yeni almak zorundasın.

grafibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
BIOS update denedin mi?

Bu konuyada bakar misiniz bir rica etsem