Laptop'dan sesler geliyor

Bu konuyu okuyanlar

ufukboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop'umu geçenlerde Vatan Bilgisayara servis için verdim , laptopun sağ tarafından çok garip bir ses çıkıyor.Sanırım işlemcinin olduğu taraftan geliyor bu ses.Servise vermeden önce hiç böyle bir ses yoktu ve sesin fanlarla alakası yok çünkü fanları son seviyede çalıştırdığımda yine eski sesi alabiliyorum.Müşteri hizmetleri bana anakartının değiştiini söyledi.Yardımcı olur musunuz?
Laptopın markası: Asus TUF Gaming FX 705DU

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Anakart ne bilim alakası yok.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Çıkan sesi biraz tanımlar mısın.
Evde herhangi bir işlem yapma. Ciddi bir sorun olduğunda bütün masraf sana kalır.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Vatan bilgisayar cevizlibağdaki özkan adanalı ismindeki satış danışmanına sor bakalım....

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Laptop'umu geçenlerde Vatan Bilgisayara servis için verdim , laptopun sağ tarafından çok garip bir ses çıkıyor.Sanırım işlemcinin olduğu taraftan geliyor bu ses.Servise vermeden önce hiç böyle bir ses yoktu ve sesin fanlarla alakası yok çünkü fanları son seviyede çalıştırdığımda yine eski sesi alabiliyorum.Müşteri hizmetleri bana anakartının değiştiini söyledi.Yardımcı olur musunuz?
Laptopın markası: Asus TUF Gaming FX 705DU

Cihazda HDD varsa belki servise giderken yolda başına bi işler gelmiş olabilir ..

Son mesajlar