Yardım Laptopda Ekran Kartı Değişimi Oluyor Mu

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
laptoplarda ekran kartı değişimi garantiyi iptal eder; iade edebilirseniz iade edin bütçenize göre laptop bulalım

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
laptoplarda ekran kartı değişimi garantiyi iptal eder; iade edebilirseniz iade edin bütçenize göre laptop bulalım
Laptoplarda ekran kartı değişimi oluyor mu ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptoplara ekran kartı takılır. Çoğu laptoba takılmaz.
Laptoplarda e-gpu olayı biraz karışık bir mevzu. Destekleyen laptop modellerini denemeden bilmiyoruz.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Laptoplarda ekran kartı değişimi oluyor mu ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptoplarda e-gpu olayı biraz karışık bir mevzu. Destekleyen laptop modellerini denemeden bilmiyoruz.
E-gpu dan bahsetmiyorum. Mxm destekli modeller var. Ekran kartı harici olarak takılabiliyor anakarta. Dell in alienware laptoplarında oluyordu. Bazı sınırlı laptoplarda var.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
E-gpu dan bahsetmiyorum. Mxm destekli modeller var. Ekran kartı harici olarak takılabiliyor anakarta. Dell in alienware laptoplarında oluyordu. Bazı sınırlı laptoplarda var.
Bahsettiğiniz e-gpu olayına göre çok daha sınırlı olan bir özellik. Bir de buna uygun uyumlu mxm ekran kartı modülü bulmak da zor. Fiyatını hesaba katmıyorum bile.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Bahsettiğiniz e-gpu olayına göre çok daha sınırlı olan bir özellik. Bir de buna uygun uyumlu mxm ekran kartı modülü bulmak da zor. Fiyatını hesaba katmıyorum bile.
Doğrudur tabi ama laptoplara ekran kartı takılabiliyor. Kısacası bu.