Laptopbumda 1 Hdmı Var Nasıl Birden Fazla Monitöre Bağlayabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar laptobumda sadece 1 adet hdmı var ama birden fazla monitöre bağlamam lazım nasıl bağlayabilirim

cihaz:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bağlayamazsınız. Thunderbolt destekli bir Type-C veya miniDP portu olması lazım.

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
1 hdmi varsa anca bi televizyona bağlayabilirsin buarada bende kasayı hdmi ye bağladım monitör bozuktu

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
usb type c 3.2 gen1 5gbps 1080p için yeter bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde telefondaki type c lerden bile görüntü alabiliyorlar bunda da olmaz mı
Type-C ile Type-A bambaşka bir konu. Laptoplarda dahi DP destekli Type-C portları var. Bunlar ile direkt olarak Type-C to DP veya Type-C to HDMI kablosu ile görüntü alabilirsin. Buradaki olay USB-A'nın görüntü çıkışı için yapılmamış olması. 1080p küçümsenecek bir çözünürlük değil bu arada.

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Type-C ile Type-A bambaşka bir konu. Laptoplarda dahi DP destekli Type-C portları var. Bunlar ile direkt olarak Type-C to DP veya Type-C to HDMI kablosu ile görüntü alabilirsin. Buradaki olay USB-A'nın görüntü çıkışı için yapılmamış olması. 1080p küçümsenecek bir çözünürlük değil bu arada.
Hocam ben usb derken type c yi kastetdim. Cihazda usb type c 3.2 gen1(3.0) var her han gibi display port desteği yok portun yanında sadece SS(SuperSpeed) logosu var. Bundan görüntü alabilirmiyim.

Birkaç sene önce youtube kanalınızda bu ürünün incelemesini yapmışsınız. Telefondan bile görüntü almışsınız bende çalışır mı?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam ben usb derken type c yi kastetdim. Cihazda usb type c 3.2 gen1(3.0) var her han gibi display port desteği yok portun yanında sadece SS(SuperSpeed) logosu var. Bundan görüntü alabilirmiyim.

Birkaç sene önce youtube kanalınızda bu ürünün incelemesini yapmışsınız. Telefondan bile görüntü almışsınız bende çalışır mı?
Type-C portu DP desteklemiyorsa görüntü alamazsınız. Ya Thunderbolt desteği ya da DP desteği olması lazım. Düz Type-C ise olmaz. Laptopunuzun modeli nedir?

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Type-C portu DP desteklemiyorsa görüntü alamazsınız. Ya Thunderbolt desteği ya da DP desteği olması lazım. Düz Type-C ise olmaz. Laptopunuzun modeli nedir?
Laptopun linkini bırakmıştım
Msi gf65 thin 9SEXR rtx2060 i5-9300h 144hz olan model
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki telefonlardan nasıl görüntü alıyorlar