Laptop'a Windows 10 yükledim ama açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

ender2834

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s.a. arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım asus marka bir leptopum var windows 7 yüklüydü bende windows 10 a çevirmek istedim usb den uefı kurulum yaptım windows u kurdu sonra reset attı windows simgesi ile altında yüklenme noktaları ekranı geldi orda kaldı pc ye reset atıyorum düzelmiyor usb yi çıkartıyorum yine düzelmiyor bu arada tekrar yükleme yapiyim dedim pc açılırken ne bios a giriyor ne de boot ekranı açılıyor f12 ye basınca pc öylece kaldı lütfen yardım edin

herkese iyi günler iyi forumlar

spycode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şifremi unutmuştum face hesabımla girdim sorun hala devam etmekte lütfen yardımcı olurmusunuz

bu ekranda pc kalıyor daha da gitmiyor öyle duruyor saatlerce dönse de açılmıyor

X0mX8D.png

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Başka bir iso dosyası deneyin.

spycode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka bir iso dosyası deneyin.
deneyeceğim üstadım saol ama win 8.1 yüklü ayrı bi flashım daha var onla da denedim olmadı yine aynı durum bütün tuş kombinasyonlarını denedim aklım durcak pc böle kaldı yardmları bekliyorum

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar şifremi unutmuştum face hesabımla girdim sorun hala devam etmekte lütfen yardımcı olurmusunuz

bu ekranda pc kalıyor daha da gitmiyor öyle duruyor saatlerce dönse de açılmıyor

X0mX8D.png
Lutfen konunu donanim sorunlari kisminda acar misin burada baskasinin sorusuna kendi sorununla cevap bulamazsin tesekkurler

spycode

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lutfen konunu donanim sorunlari kisminda acar misin burada baskasinin sorusuna kendi sorununla cevap bulamazsin tesekkurler

konuyu açan benim zaten 2. mesajda bahsettim şifremi unutmuştum sonra şifremi geri alıp konuya devam ettim

QuietUmut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Harddisk hasar görmüş baska bir harddisk takarak dene bendede olmuştu

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
s.a. arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım asus marka bir leptopum var windows 7 yüklüydü bende windows 10 a çevirmek istedim usb den uefı kurulum yaptım windows u kurdu sonra reset attı windows simgesi ile altında yüklenme noktaları ekranı geldi orda kaldı pc ye reset atıyorum düzelmiyor usb yi çıkartıyorum yine düzelmiyor bu arada tekrar yükleme yapiyim dedim pc açılırken ne bios a giriyor ne de boot ekranı açılıyor f12 ye basınca pc öylece kaldı lütfen yardım edin

herkese iyi günler iyi forumlar
kazık atmıslar galiba acılmıyorsa demekkı tam yuklenmemis