Yardım Laptopa ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aibrahimtolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben Lise 1 öğrencisiyim Bilişim okumak istiyorum ama laptop şart mış o yüzden rica etsem bana durumu iyi olan biri laptop verebilir mi lütfen maddi durumumuz yok yurtta kalıyorum 970lira param var o yetmiyor hayallerim yıkılacak bugün defalarca ağladım biri yardım etsin lütfen ???

Son düzenleyen moderatör:

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
şaka değil durumunu cimer e yazabilirsin veya valilikler veya kaymakamlıklar o da olmadı bulunduğun şehir de belediye ye hitaben dilekçe yazmalısın

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Eğer istanbulda isen, İmamoğluna da veya kılıçdaroğluna da yazabilirsin, şaka değil ...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Tekirdağ'da kalıyorum
Okul vakfı var ise ordan başla Kaymakamlığa ve belediyeye kadar yaz hatta git görüş...

Buradan böyle istekler yazmak yasak aslında ve kimse senin yazdıklarına öyle kuru kuru inanıp yardımcı olmaz.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
4. Forumda herhangi bir kategoride konu açarken lütfen açıklayıcı ve anlamlı başlıklar kullanınız. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar kullanmak yasaktır. Kullandığınız başlık ne kadar açıklayıcı olur ise konunuzun o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.

6. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajların tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajlarda gereğinden fazla ifade kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.

7. Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkleri paylaşmak yasaktır. Aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan İninal, Tosla, Turknet vb hakkındaki kampanya paylaşımları hariç tutulmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar